Bubo

Datum ztráty 25.05.2015
Místo ztráty Stará Huť u Dobříše, Ladislava Malého
Telefon 775552608
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Bubo
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Britská kočka 
Věk 15
Barva tříbarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bubo je cca 15 let stará Britská kočka. Na své jméno slyší, ale nejspíš jen od majitelů. Váží cca 5-6 kg. Má strakatou černo-hnědo-bílou srst, bílou náprsenku, bílé ponožky na tlapkách a bílý čumáček. Nemá obojek, čip ani tetování. Je kastrovaná. Ztratila se 25.5., když se nevrátila z pravidelné procházky. Nikdy dříve takhle neutekla, okolí moc nezná, vždy se držela u domu. Není moc přítulná, k cizím lidem rozhodně nepůjde, ani na pamlsek se asi nalákat nenechá. Na vodu zvyklá není a cestování autem nesnáší dobře. Je zvyklá především na pobyt doma, vzhledem k věku je už spíš línější.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel