Bublina

Datum ztráty 14.08.2014
Místo ztráty Praha, Křemencova 21
Telefon 722952926
Jméno Bublina
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk 7
Barva bílo-černá / žíhaná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bublina (slyší na Puplí, Bublučí, Bublučíno) asi prolezla škvírou v okně do ulice Křemencova a následně spadla na chodník. Nejspíš je tedy zraněná. Je bílo-černo-žíhaná, 7 let stará. Má delší srst, chundelatý ocásek a na bříšku zvlněné chloupky jako ovečka. Váží do 4 kg, je drobnější. Má vypadané zuby, protože byla nalezená jako zubožené koťátko a všechny jí vypadaly. Je přátelská, mohla by reagovat na volání "masíčko". Nevíme přesně, kdy se ztratila - mohlo to být už ve čtvrtek 14.8., byli jsme na dovolené. Moc se nám po ní stýská. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Nemá na sobě žádný obojek. Byla zvyklá být pouze v bytě.. okolí zná jen na dvorku. Je zvědavá, občas přelezla k sousedům po parapetu. Má jemný hlásek, není to klasické kočičí mňoukání, ale spíše pískot. Fyzicky je aktivní, voda ji nevadí, je zvyklá na koupání. Ostatní kočičky snáší dobře. Dokonce i pejsky a morčátka.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel