BRIXI

Datum ztráty 15.02.2015
Místo ztráty České Budějovice, Nová Ves
Telefon 725825542
Odměna ANO
Jméno BRIXI
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Border terier
Věk 14 měsíců
Barva černohnědý (blue tan)
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Brixi je 14 měsíců stará fenka, plemeno Border terier. Je černohnědá (Blue tan). Váží 8 kg. Je čipovaná s PP. Tetovaná, ani kastrovaná není. Zaběhla se v okolí Hůrky a Nové Vsi dne 15.2.15. Utekla v lese za zvěří. Dříve občas utekla, ale vždy se hned vrátila. Okolí ztráty zná. Naposledy byla viděna v neděli 15.2. v obci Borovany. Na sobě měla zelený relfexní obojek. V pravém oku měla škrábanec od kocoura, ještě tam má jizvičku. Také měla zánět v těle a může mít hnisající pravé ouško. Je přítulná, ale k lidem opatrná. Měla by se nechat odchytit. Nemá moc ráda větší psy. Má ráda vodu, je to plavkyně. Fyzicky je velice aktivní. Na jízdu autem je zvyklá. ČÍSLO ČIPU: 203108000002329. Telefon 725825542

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se BRIXI

Přihlášení: