Bono Vox

Datum ztráty 15.08.2015
Místo ztráty Praha, Císařská louka
Telefon 608528876
Jméno Bono Vox
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk 6 měsíců
Barva rezavá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Prosíme o pomoc, zaběhlo se jedno z našich štěňátek, kříženec Irského setra, bohužel není ještě čipovaný a neměl známku. Bono váží cca 14 kg, má bílou náprsenku a na tlapkách bílé "ponožky". Má na sobě zelený látkový obojek. Zaběhl se na Císařské louce, naposledy byl údajně viděn ve společnosti nějaké rodiny s kočárkem, jak nastupuje do autobusu na zastávce Smíchov-lihovar. Veškeré informace volejte prosím majitelce (608528876), nebo Romanovi, který byl s Bonem naposledy a nyní ho hledá (606087738). Díky všem za pomoc! !!!STOPA!!! Právě mi volala slečna, že byl Bono pravděpodobně viděn 19.8. kolem 13. hodiny na Skalce ve společnosti cca. 25letého muže s s batohem a rancem přes rameno... Pokud se někdo pohybujete v této lokalitě, mějte prosím oči otevřené. Moc děkujeme.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel