BONIE

Datum ztráty 31.12.2014
Místo ztráty Chotilsko, Záborná Lhota 32
Telefon 776659665
Jméno BONIE
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Bernský salašnický pes
Věk 3 Roky
Barva černohnědá s bílými zn
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dne 31.12.2014 se kolem páté hodiny ztratila fenka BSP, na krku má červený, kožený obojek s výšivkou, bez známky. Je krotká, kamarádská, ale teď po silvestru určitě zmatená a vystrašená, prosím pomozte při hledání, je to člen rodiny a chybí nám. Nalákat na pamlsek by se nechala. Povahově je vyloženě hodná, mírná a nikdo se jí nemusí. Nemá čip, ani tetování. Váží cca 25 Kg. Takto nikdy neutekla. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty by znát měla, ale je to úzké. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu nemá ráda. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Na jízdu autem moc zvyklá není. Zima jí nedělá žádný problém. Je zvyklá na pobyt hlavně venku... Moc děkuji. Telefon 776659665

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel