Bombay (Bomí)

Datum ztráty 22.11.2014
Místo ztráty Hlinice, naproti v lese
Telefon 728438962
Odměna ANO
Jméno Bombay (Bomí)
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Americký pitbulteriér
Věk 2 roky
Barva černá, bílé odznaky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Na sobě měla obojek textilní (nilon) zeleno-fialové barvy (ten co fotografii!), bez známky a červený obyčejný postroj. Ozvěte se v jakou-koli dobu, pokud ji aspoň zahlédnete. Není konfliktní, k cizím se možná nechá přivolat. Je hodná a nikdo se jí vůbec nemusí bát! Je čipovaná. Číslo čipu: 203098100363282 Tetování nemá. Váží cca 21 Kg. Ztratila se z procházky. Má na hlavě malinký ďůlek od strupu. Takto se nikdy neztratila. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty to nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. Plavat umí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá na pobyt doma... Telefon 728 438 962

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel