Bohouš

Datum ztráty 01.08.2014
Místo ztráty Protivín, Nová ves u Protivína (les)
Telefon 739339707
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Bohouš
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Písek
Plemeno Směska
Věk 10 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 1.8.2014 v podvečerních hodinách se v lese u Nové vsi v Protivíně ztratil černý 10-letý kříženec, samec slyšící na jméno Bohouš. Měl na sobě černý kožený obojek s ozdůbkami ve tvaru kostiček, bez známky. Pejsek je menšího vzrůstu (cca 9 kg), černé barvy, okolo čumáčku má bílé chloupky. Není ani čipovaný, ani tetovaný. Nikdy dřív neutekl. Povahově je přátelský, důvěřivý. Kastrovaný není. Okolí vůbec neznal. Je gaučový typ, ale i rád běhá. Vodu nemá rád. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Je celý černý, ale odrbaná ouška. Telefon 739339707

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel