Blek

Datum ztráty 14.12.2015
Místo ztráty Hrochov, 6
Telefon 731501618
Jméno Blek
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Prostějov
Plemeno Směska
Věk 9 let
Barva vlkošedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Blek je 9 let starý pes. Na své jméno slyší. Váží 23-25kg. V době ztráty na sobě měl oranžový látkový obojek bez známky. Má čip (939000001044630), tetování nemá. Kastrovaný není. Zdrhl nám 14.12.2015 po poledni ze zahrady v Hrochově (okres Prostějov). Je to Alaskán (tažný pes, light verze husky) jménem Blek, vlkošedý. Okolí nezná, takže bůhví jakým směrem se mohl vydat, je v dobré kondici. S lidmi a většími psy nemám problém, nechá se odchytit, naložit do auta či zavřít. Malá zvířátka teda loví. Pokud by byl hodně vystresovaný, může vyjíždět (dřívější majitel...)

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel