Betty

Datum ztráty 24.05.2015
Místo ztráty Nový Bor, Purkyňova 64
Telefon 776102595
Odměna ANO
Jméno Betty
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Britská kočka 
Věk 1 rok
Barva modrá tmavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kočička se ztratila za záhadných okolností z terasy u domu. Je tu možnost vniknutí jiné kočičky, která se pohybuje okolo, možná potyčka a pád z terasy. Poté nejspíše útěk. Kočička není zvyklá být sama venku. Otužilá moc není. Okolí nezná. Spíše je to domácí typ. Nemá čip, ani nemá tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Povahově je opatrná, plachá, ale jinak je hodná. Na pamlsek by se možná nalákat nechala. Váží cca 5 Kg. Na své jméno slyší a reaguje, ale spíše u majitelů. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná není, nedávno mrouskala. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se moc nebojí. V jídle je vybíravější. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Telefon 776102595

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel