Ben

Datum ztráty 08.04.2015
Místo ztráty Blíževedly, Skalka
Telefon 604278672
Jméno Ben
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Beagle
Věk 3 roky
Barva hnědo-černo-bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ve středu 8.4.2015 se kousek od Skalky u Blíževedel zaběhl trikolorní bígl Ben. Měl maskáčový obojek se známkou a kapslí s kontakty. Obojek měl ale na volno, dost možná ho mohl někde sundat o větev. Dá se ale snadno rozpoznat podle šedé skvrnky na bílé části ocásku. Za jakékoliv informace budeme vděční. Čip ani tetování vůbec nemá. Povahově je opatrný, ale hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se nechal nalákat. Na své jméno reaguje a slyší. Váží cca 17 Kg. Utekl z procházky. Občas utíkal, ale vždy se rychle našel. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý trochu je... Telefon 604278672

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel