Beáta

Datum ztráty 03.03.2018
Místo ztráty Ostrava-jih, Dolní 82
Telefon 603928193
Odměna 1.500,- Kč
Jméno Beáta
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 roku
Barva Černá s bílými znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
ZTRACENA Zábřeh - Dolní. Dnes se nám ztratila Beáta. Okolo 9 hodiny ranní patrně vyklouzla z bytu, nevíme, jestli ji chytil někdo ze vchodu nebo se jí podařilo dostat ven, když někdo přicházel či odcházel z domu. Sousedi ale nevědí a nenašli jsme ji nikde v domě ani okolí. Ráda zkoumá všechno nové, většinou přijde na zavolání, je kontaktní, ale nerada se nosí. Každopádně prosím o sdílení, je pro nás jako dítě. Finanční odměna jistá. Tel. 603928193. Na Dolní zvoňte být č. 5 - Knotkovi.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Beáta

Přihlášení: