Barny

Datum ztráty 10.11.2014
Místo ztráty Psárov, 7
Telefon +420720103785
Jméno Barny
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Středoasijský pastevecký pes
Věk 2 roky
Barva bežová
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Barny je 2 roky starý pes, plemeno Středoasijský pastevecký pes. Je béžový a na hlavě má černé skvrny. Konec ocásku má bílý. Váží cca 60 kg. Jedno oko má zkrvavené, tmavé. Vypadá jako nemocné, ale není. Ztratil se 10.11. mezi obcemi Psárov a Mlýny při venčení, asi chytil stopu a utekl. Pes je trochu plachý, ale neměl by ublížit, je na lidi zvyklý. Má na sobě kovový stahovací obojek. Čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný není. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty zná. Není to plavec, fyzicky je aktivní. V autě jezdí pouze k veterináři, takže moc zvyklý není. Ostatní psy snáší většinou dobře.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel