Bára a Sára

Datum ztráty 17.11.2015
Místo ztráty Bílý kostel nad Nisou, Rozkoš 47
Telefon 735447547
Jméno Bára a Sára
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Směska
Věk 1,5 a 8 měsíců
Barva Černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratily se dvě feny!! Bára - béžovo-černé barvy, stáří 1,5 roku. Na své jméno slyší. Váží 28 kg. V době ztráty na sobě neměla žádný obojek. Čip ani tetování nemá, kastrovaná není. Sára je černo-hnědé barvy. Stáří 8 měsíců, váha 15 kg. Na své jméno slyší. V době ztráty na sobě měla hnědý kožený obojek se zlatými cvoky. Čip ani tetování nemá. Prosím o pomoc při hledání mých miláčků. Jsou hodné, připojí se ke každému a milují děti. Mohou se pohybovat v okolí Bílý kostel nad Nisou, Jitrava, Rynoltice možná Chotyně či Hrádek nad nisou. Prosím o sdílení a kdyby jste cokoliv věděli nebo je jen zahlédli prosím o info. Včera po 11ho. dopoledne se rozhodli že si půjdou na procházku.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel