Bambulka

Datum ztráty 07.11.2014
Místo ztráty Olomouc, Balcárkova ul.
Telefon 603781818
Jméno Bambulka
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Evropská kočka 
Věk 2roky
Barva šedobílá mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bambulka je 2 roky stará kočička, šedobílo mourovaté barvy. Má velmi hustou krátkou srst. Dobře živená, váží cca 3-4 kg. Dne 7.11. 2014 se v ulici Balcárkova nevrátila domů. Je to kastrovaná kočička. Má bílou bradu a modrozelené oči. Nejspíš se jí něco muselo stát, nikdy nebyla venku déle než dvě hodiny. Nikdy dříve neutekla. Okolí ztráty zná jen blízké. K lidem je spíše bojácná, ostatní kočky snáší dobře, není agresivní. Fyzicky je aktivní, ale asi neumí lézt po stromech.. Plot spíše podleze než přeleze. Vodu ráda nemá. Autem je zvyklá jezdit, ale nemá to ráda. Čipovaná, ani tetovaná není. Obojek na sobě žádný nemá.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel