Ax

Datum ztráty 09.09.2014
Místo ztráty Zámlyní, 13
Telefon 739252598
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Ax
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Strakonice
Plemeno Beauceron
Věk 4 roky
Barva černá, pálené znaky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ax je 4 roky starý pes, plemeno Beauceron. Pes je 70 cm vysoký, 60 kg váha je s PP je čipovaný č.čipu je 203098100297029 , je po operaci předních nohou. Když dlouho chodí, může levou přední nohu vytáčet do strany. Je černý s pálenými znaky. Je velice milý a přítulný. Nalákat od cizího člověka by se asi na pamlsek nechal. Ale kdyby na něj někdo šel se zlým umýslem, umí se bránit. K ostatním pejskům je kamarádský, není agresivní. Ztratil se mezi 8.9. s 9.9.14 z maštale při bouřce. Buď utekl, nebo mu někdo pomohl s útěkem :-( Neměl na sobě žádný obojek, není tetovaný., ani kastrovaný. Má paspárky. Okolí ztráty zná, chodilo se tam s ním často na procházky. Nikdy dříve neutekl. Fyzicky je aktivní. Vodu přebrodí, ale není to plavec.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel