Asty

Datum ztráty 06.06.2016
Místo ztráty Droždín, Na Kopci 20
Telefon 725577625
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Asty
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Směska
Věk 5 let
Barva žíhaná (šedo-černá)
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Asty je 5 let stará kříženka holandského ovčáka. Je velmi plachá a bojácná, ale není nebezpečná. V době ztráty na sobě měla řetízkový obojek a je i čipovaná (968000003533940- čip není registrován!!!). Je kastrovaná a váží cca 25 kg. Je žíhaně zbarvená s bílou náprsenkou a černým čumákem. Utekla 3 dny po přesunu do nového domova, majitelka si odskočila ze zahrady a fenka se podhrabala pod plotem. NABÍZÍM ODMĚNU za nalezení nebo pokud Váš tip povede k jejímu nalezení!!!! Naposledy byla viděna ve středu 8.6 a to v Droždíně, 6.6 byla viděna u vjezdu na dálnici někde u obce Bystrovany na nějaké benzínce nebo co, ve směru na dálnici na Ostravu.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel