Asta

Datum ztráty 03.11.2014
Místo ztráty Brno, Lerchova 14
Telefon 724025014
Jméno Asta
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Německý pinč
Věk 13 let, ale je čiperná
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 3. 11. se v Brně Stránicích před domem Lerchova 14 zaběhla fenka německého pinče Asta. Je malá, krátkosrstá, černá. Utekla po přepravě autem. Zřejmě má známku, okolí ztráty nezná. Možná se vydala směrem k Wilsonovu lesu, protože okolí přilehlé ulice Šmejkalova zná. Ale mohla utéct i jiným směrem. Majitelem fenečky je starší pán. Pokud se fenečka najde, mohu pro ni někam zajet nebo ji vyzvednout. Má na sobě obojek. Je i na svůj věk aktivní, má ráda pohyb. Bude asi zvyklá být spíše doma. Telefon 724025014

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel