ARYA

Datum ztráty 25.06.2015
Místo ztráty Praha 5, Na Valentince 1
Telefon 774329923
Odměna ANO
Jméno ARYA
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk 11MĚSÍCŮ
Barva ČERNO BÍLÁ
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Arya je 11 měsíců stará fenka křížence labradora se stafordem. Na své jméno slyší. Váží cca 20 kg. Je černá s bílou náprsenkou, bříškem a bílými ponožkami. Má na sobě červený látkový obojek se známkou, na které je její jméno a kontakt na majitele. Není čipovaná ani tetovaná. Není ani kastrovaná, ale nehárá, právě má po hárání. Ztratila se 25.6. okolo 22.hodiny, když nečekaně začal ohňostroj. Fenka se vysmekla a utekla. Nikdy dříve se to nestalo, je na majitele dost fixovaná, velmi si je hlídala. V okolí se vůbec nevyzná. Je velmi přátelská a kontaktní, na pamlsek se určitě nechá nalákat. Do vody sama určitě nepůjde. Na jízdu autem je od malinka zvyklá, vždycky nastupuje sama a nebude mít problém vlézt ani k někomu cizímu. Je zvyklá především na pobyt doma, ale v aktuální počasí nebude mt problém ani venku. Je aktivní. PROSÍM O POMOC S HLEDÁNÍM!!!!!! NABÍZÍM FINANČNÍ ODMĚNU!!!!

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel