Art

Datum ztráty 14.05.2015
Místo ztráty Mikulov, Republikánské obrany
Telefon 728580723
Jméno Art
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Břeclav
Plemeno Pointer
Věk 7 let
Barva bílohnědý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Art je 7 let starý pes plemene Pointer. Má hnědobílou barvu, váží 25-30 kg. Má obojek se známkou města Mikulov. Je tetovaný (10425). Je atypický svou barvou, je to 1. vrh hnědobílých Pointerů v ČR. Ztratil se 14.5. v Mikulově u fotbalového hřiště. Nikdy dříve neutekl, okolí místa ztráty zná. Je kamarádský a hodný, bojí se koček, s většinou psů vychází bezproblémů. Svého pána si vždycky hlídal, je na něm závislý. Miluje vodu i cestování autem. Je zvyklý na pobyt doma. Je aktivní. Telefon: 728580723 Email: spalek@mujbox.cz

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel