Arnold / Arnie

Datum ztráty 23.02.2014
Místo ztráty Sebečice, Sebečice 52 (les)
Telefon 774663613
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Arnold / Arnie
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Rokycany
Plemeno Směska
Věk 12 let
Barva Černá, Stříbrná/šedivá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Je staršího věku (cca 12 let), slyší a vidí poměrně dobře. Má cca 40cm v kohoutku, kastrovaný, černé barvy - prošedivělý. Slyší na jméno Arnold/Arnie. Ztratil se kolem 14 hodiny v neděli (23.2.) v lese u obce Sebečice. Zastavil se u krmelce, který je umístěn cca 500 metrů od sebečického rybníka směrem nahoru do lesa. Je z útulku, ale já ho mám již více, než 4 roky - má rád lidi - nemá rád zájem ostatních pejsků. Je hodně upovídaný (neštěká, jen vydává různé zvuky, zejména pískot). Měl na sobě šedý látkový reflexní obojek.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel