Arčíí

Datum ztráty 27.12.2014
Místo ztráty Mirotice, Lipová 195
Telefon 603736511
Odměna ANO
Jméno Arčíí
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Písek
Plemeno Čivava
Věk 1 rok
Barva šedomodrá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Árčí je 1 rok starý pejsek, plemeno krátkosrstá čivava. Je šedomodrý a váží 5 kg. Je čipovaný č. 941000015517667. Je kastrovaný. Tetovaný není, obojek na sobě žádný nemá. Ztratil se 27.12. v Miroticích, podhrabal se pod plotem na zahradě, kde byl na návštěvě. Okolí nezná.Na čumáčku mezi očima má bílou lysinku. Nikdy dříve neutekl. Vodu rád nemá, v autě je zvyklý jezdit, fyzicky je velice aktivní. Hodně se bojí lidí i velkých pejsků. Malé snáší. Pohybuje se stále v Miroticích.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel