Angie

Datum ztráty 31.12.2014
Místo ztráty Tábor, Hanojská 2833
Telefon 608114797
Odměna ANO
Jméno Angie
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Čínský chocholatý pes
Věk 2 roky
Barva Černo-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Angie se ztratila na Silvestra, když se při venčení lekla petard. Nemá čip, ani nemá tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 4 Kg. Povahově je bojácná, plachá, opatrná, ale je hodná. Nikdo se jí nemusí bát. Nikdo se takto neztratila. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty bohužel vůbec nezná. Aktivní, má ráda pohyb. Vodu nemusí. V jídle je trošku vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Autem je zvyklá jezdit, ale jízdy se trochu bojí. Zimu nemá ráda. Je zvyklá hlavně na pobyt doma... Telefon 608114797

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel