Akim

Datum ztráty 22.01.2016
Místo ztráty Kocbeře, Nová Ves 173
Telefon 724742863
Jméno Akim
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Směska
Věk cca 10let
Barva černý s bílou náprsenk
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Akim je cca 10 let starý pes. Váží cca 35 kg. Na své jméno slyší. V době ztráty na sobě měl antiparazitní oranžový obojek. Má čip ale není funkční. Kastrovaný není. Akimova barva je černá, však již stářím prošedivělá.Utekli společně s druhým psem Maxem dne 22.1. kolem 16:30 ze zahrady. 23.1. byli údajně viděni v Kocbeři, zároveň ale prý byli podobní psi v Bílé Třemešné. Mohou se tedy pohybovat kdekoliv. Oba psi jsou k lidem hodní, neměl by být problém je odchytit zejména s piškotami v ruce. Lovecké pudy aplikují na slepice.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel