Ája

Datum ztráty 11.06.2019
Místo ztráty Beroun, Třída Míru 1211
Telefon 739805136
Odměna ANO
Jméno Ája
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Kříženec
Věk 7 let
Barva Bílo-černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ája je 7 let stará kočka. Má červený obojek s kostičkovaným vzorem, čip nemá. Je kastrovaná a váží asi 3-4 kg. Je to domácí/bytová kočka. Nikdy nebyla venku. Venku se hrozně bála. Je dost malá na dospělou kočku, je celkem plachá, většinu dne se schovává ale vyleze se pomazlit a hlavně vždy vyleze na jídlo. Nevíme jestli vypadla z okna nebo jestli neproběhla na schodiště a my si nevšimli, ale už jí den nemůžeme najít a byt jsme obrátili vzhůru nohama. Pokud by měl někdo nějaké info, budeme nesmírně rádi. Je to milovaný člen rodiny, ne jenom kočka.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ája

Přihlášení: