ABINEK

Datum ztráty 18.03.2015
Místo ztráty Brno-Komárov, Jeneweinova 84/21
Telefon 731486390
Jméno ABINEK
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 3 roky
Barva Šedá Stříbrná Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Abinek je 3 roky starý pejsek, plemeno jorkšírek. Je šedo stříbrno hnědý. Váží cca 3 kg. Nemá na sobě žádný obojek, není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Podhrabal se pod branou ze zahrady dne 18.3.15 v oblasti Brno - Komárov - Jeneweinova 84/21. Okolí ztráty zná z procházek. Je dost plachý, nenechá se od cizího ani pohladit. Ostatní pejsky snáší dobře. Nikdy dříve neutekl. Je zvyklý jezdit autem. Vodu rád nemá. Fyzicky je aktivní. Zkoušela ho odchytit MP, ale nepovedlo se.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel