Zpět do všech příběhů
Vaše příběhy
Sledujte, jak se vyvíjelo pátrání Celkem 431 příběhů

Amy

Amy
Datum ztráty 27.10.2018
Datum nálezu 01.11.2018
Telefon 605383278
Odměna NE
Jméno Amy
Pohlaví Samice
Věk 3 roky
Okres Domažlice
Kraj Plzeňský
Plemeno 1 Britská kočka 
Barva 1 modrá
Barva 2
Velikost Malá - do 9kg

Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za to, že jste mi pomohli najít ztracenou kočičku a tím se podíleli i na šťastném konci tohoto příběhu.

Před 2 lety jsme našli (zřejmě vyhozenou) kočičku se zakrváceným čenichem. Evidentně ji někdo vyhodil z auta a ona se snažila nějaké zastavit v domnění, že jsou to původní majitelé. Kočičku jsme ošetřili, nakrmili a dali na facebook. Přes půl roku se nikdo neozval, tak jsme se rozhodli, že si ji necháme.
Amy byla zvyklá především v bytě, ale za příznivého počasí trávila venku na zahradě. I když jsme ji neviděli, ona o nás věděla a pokaždé co jsem přišla např z práce domů, běžela se mnou ke dveřím. Takže jsme nad ní měli každodenní kontrolu.
Bohužel se v sobotu večer neukázala a když se neukázala ani v neděli - po našem pátrání a zdlouhavém lákání, rozhodla jsem se v pondělí požádat Váš tým o spolupráci. Další dny jsem se tázala našich sousedů a kolemjdoucích, zda Amy neviděli (bohužel neúspěšně) a po okolí bydliště jsem rozvěsila letáčky s tím, že se hledá kočička, ale nikdo se neozval.
Včera večer mi volala moje maminka, že na facebooku viděla příspěvek od paní Ivany Kronové, že našla kočku. Ihned jsme se s paní spojili a pro Amy jsme si večer přijeli.
Našli ji včera 1/11 u hlavní silnice, je to cca 2 km od domu (hlavní tah Domažlice-Plzeň - je to velice frekventovaná silnice, takže máme štěstí, že se jí nic nestalo). Tím pádem Amy musela po Holýšově běhat 5 dní.
Nevěříme tomu, že by odešla dobrovolně od baráku tak daleko, aniž by neznala cestu zpět. Takže se domníváme, že nějaké děti nebo "dobrák" Amy vzal a někam donesl a ona pak nemohla najít cestu zpět.
Paní Ivana a její rodina se o Amy postarali, dali jí najíst a je víc než možné, že ji zachránili život. Chtěla jsem této rodině vyjádřit svůj dík a dávala jsem jim peníze, ale tato velkorysá rodina je odmítla.
Po příjezdu domů se Amy běžela okamžitě najíst a vyspat na své škrabadlo. Stále odpočívá a nabírá síly.

Děkuji za Váš vstřícný přístup a spolupráci.
Přeji mnoho šťastných konců.

Diskuse Našel se Amy

Ztratil se Vám pes či kočka? Objednej pátrání