Zbývá jedno psí miminko :)

Barbora Stejskalová07.03.2015

 

Zbývá jedno psí miminko :)

Jeden majitel odřekl rezervaci.

 

Pejsek je veselý a hravý, může dorůst 30-60 cm v kohoutku. Jako ostatní štěňata cvičí zoubky, proto hryže co se dá. Je to pro jeho vývoj nezbytné. Pejsek je už teď celý den venku, pouze na noc chodí do pelíšku domů (chodba). Do zahradě běhá ale přitom si hlídá, aby nezašel od baráku moc daleko.
Pejsek čůrá kde ho napadne, až po půl roce se naučí udržovat moč, proto je zahrada i pohodlné řešení venčení štěněte.

Plemeno Briarda a Border kolie je velice učenlivé, proto věřím, že má ten největší předpoklad stát se vychovaným pejsek. Jak vychovaný ve skutečnosti bude záleží na páníčkovi. :-)

Štěňátko daruji do dobrých rukou lidem se zahrádkou. Přála bych si, aby byl opravdickým členem majitelovi rodiny. Aby se s ním jezdilo na výlety, aby nezůstával doma sám, když pojedete někam, kde bude moci běhat. Aby měl v rodině páníčka, kterému může být oddán. Aby se s ním chodilo se na procházky, hrálo si s ním a hlavně dalo mu láskyplnou výchovu. Která je jako u každého pejska zapotřebí.
Rozhodně si nepřeji, aby to byl pejsek do kotce - celé dny zavřený, aby se mu kotec stal světem života a měl tvrdou výchovu. Jelikož je velký předpoklad, že z něho bude velké plemeno, do bytu je nevhodný! Potřebuje pohyb! Zvažte proto, zda jste schopni mu z bytu dát dostatek pohybu. On sám se vyvenčit a proběhnout nemůže :-)

Pejsek bude očkovaný. Pejska daruji za úhradu očkování 300 Kč. Proto pokud vyhovujete mým požadavkům a opravdu si přejete nového člena do rodiny, kterému můžete dát lásku a potřebnou péči. Napište či zavolejte.

 

Monika 773146033, okres Náchod 

Komentáře k článku: