Horoskop pro psy na březen

Aneta Sobotková10.03.2016

 

Horoskop pro psy na březen

Beran (21. 3. - 20. 4.)
Jestliže jste s novým rokem poctivě začali s výcvikem svého psa, určitě již v březnu budete pozorovat první větší úspěchy. Občas sice bude váš psí beránek trochu zamyšlený, a tedy neposlechne, ale to jen proto, že již ve vzduchu cítí jaro.

Býk (21. 4. - 20. 5.)
Jestliže je váš pes bez zdravotních problémů, bude hravý a vynalézavý. Dokonce bude poslušnější než kdykoliv předtím. Nepropásněte tedy svou šanci. Jestliže jste se dříve báli vzít svého psa do restaurace nebo mezi ostatní psy, tak teď to určitě budete moci zkusit.

Blíženci (21. 5. - 21. 6.)
Váš pes bude mít opravdu hodně energie. Doporučujeme dlouhé procházky, ideálně ve společnosti dalších pejsků, aby svou aktivitu využil pozitivním způsobem. Máte doma hravého a živého pejska a to je přece skvělé! Procházky jarní krajinou spolu s nejlepším přítelem jsou fajn.

Rak (22. 6. - 22. 7.)
Máte pocit, že je váš pes chytrý? Máte pravdu. Obzvláště v březnu vám bude předvádět své kousky v plné parádě. Povely jako je „Ke mně“ nebo „Lehni“ budou opravdu jedny z mnoha, které zvládnou. Pozor jen při jeho skocích na bezpečnost. Hrozí zranění polštářků na packách. Pravidelně kontrolujte také uši!

Lev (23. 7. - 22. 8.)
S nastupujícími vyššími teplotami se ve vašem lvíčkovi probouzí pořádný lev. Jaro na vašeho psa bude působit i přesto, že teprve začíná. Bude mít chuť dovádět a možná i trochu utíkat za opačným pohlavím. Připomeňte mu základní poslušnost jako je přiběhnutí na zavolání.

Panna (23. 8. - 22. 9.)
Chutí do učení vás pes ve znamení panny příliš vynikat nebude. Bude se chtít povalovat, vyhřívat na sluníčku a relaxovat. Jediné, co ho přiměje k většímu pohybu, budou velikonoční koledníci, kteří se mu opravdu nebudou pozdávat. Dejte pozor, aby některý z nich nepřišel k úhoně.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)
Jestliže se začínáte ohlížet po novém přírůstku do rodiny, pak určitě neváhejte projít i psí útulky. Když si vyberete pejska ve vahách, určitě si spolu sednete. Jestliže již doma psa ve vahách máte, bude pro vás březen měsícem naprosté harmonie. Budete si rozumět tak, jako ještě nikdy. Užijte si to!

Štír (24. 10. - 22. 11.)
Museli jste vždycky svého štíra tahat z pelíšku, aby se šel vůbec vyvenčit? Tak to už teď nebudete muset řešit. V březnu se váš pes ve štíru projeví jako opravdu energický tvor. Aporty, běhání, jakékoliv psí sporty – z toho všeho bude nadšený. Snad budete mít dost energie i vy, abyste s ním mohli držet krok.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)
Váš pes jako by ohluchl. Nevnímá vás, nereaguje na povely. Nehledejte ale příčinu v jeho zhoršujícím se sluchu. Nabídněte mu oblíbený pamlsek třeba i přes zavřené dveře nebo jen zašustěte pytlíkem s pamlsky a hned zjistíte, že výlet k veterináři je zbytečný. Zkuste ho zaujmout něčím originálním.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)
Jaro bude znát i na vašem psovi ve znamení kozoroha. Bude jako z divokých vajec. Proto dávejte pozor, aby ho něco nepřejelo, zrovna když bude mít svou „šílenou hodinku“. Nemusíte ho pořád držet na vodítku, ale obezřetnost je na místě.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)
Váš vodnář bude trochu přecitlivělí. Jakékoliv příkoří a nespravedlnost, která se mu stane, pro něj bude delší dobu nepřekonatelná a bude uražený. Proto buďte na svého psa maximálně spravedliví. Vždy se snažte zjistit, jestli je pachatelem „zločinu“ opravdu právě váš pes nebo někdo jiný – vyplatí se vám to.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)
Naplňte kapsy odměnami a pamlsky a vyražte třeba na kraj světa. Nemusíte se bát, že by vás váš pes neposlechl. Bude nadšený z procházek, výletů i nových lidí či psích kamarádů. Bude vám opravdu vděčný, že se s jarem konečně něco děje.

Zdroj: http://www.hafici.cz/clanky/psi-horoskopy-24/horoskop-pro-psy-a-fenky-na-brezen-2016-14286/

Komentáře k článku: