Horoskop pro psy na únor 2016

Aneta Sobotková01.02.2016

 

Horoskop pro psy na únor 2016

Beran (21. 3. - 20. 4.)
Nebojte se po svém psovi chtít více než kdykoliv předtím. Buďte v jeho výchově náročnější. Možná si občas postaví hlavu a bude dělat, že nechápe nebo neslyší, ale půjde spíše o výjimky. Nepolevujte a zaznamenáte jasné úspěchy. Odměna za výkony vašeho psa musí být samozřejmostí. 

Býk (21. 4. - 20. 5.)
Jestliže máte doma psa býka střední nebo malé velikosti, pak bude v únoru poslušnější a vstřícnější nežli předtím. Velká plemena psů si stále musí přivyknout na zimní teploty, které jim nedělají příliš dobře. Zkuste své velké mazlíčky postupně zvykat a prodlužovat procházky. Vše řešte vstřícností.  

Blíženci (21. 5 - 21. 6.)
Už nevíte, co si se svým psem ve znamení blíženců počít? Nevěšte hlavu. Dejte mu najevo, že ho máte rádi a to za všech okolností. Hodně ho hlaďte a hrajte si s ním. Nebojte, koncem února nastane lepší období a zase bude vše jako dřív. Jestliže tedy plánujete se svým psem nějaké větší akce, nechte je na konec měsíce.

Rak (22. 6. - 22. 7.)
Psi ve znamení raka budou tak trochu peciválové. Jejich nálada bude čistě odpočinková a z vyhřátého pelíšku je nebudete moci dostat ani pomocí pamlsků. Když už je ale přece jen dostanete ven, tak po návratu vždy dobře zkontrolujte tlapky - budou více náchylné k různým druhům poranění a kožním problémům.

Lev (23. 7. - 23. 8.)
Psí lvíčci budou náročnější a budou vyžadovat vaši pozornost. A jestliže máte doma labradora, bude to ještě náročnější než u jiných plemen. A jestliže nechcete, aby doma ničil vše, co mu přijde pod zuby, tak si na svého psa udělejte dostatek volného času a projevte mu svou lásku.

Panna (24. 8. - 23. 9.)
Na vašeho psa či fenku ve znamení panny jde jaro. Nehledě na to, že je teprve únor. Nebo možná právě proto, že je v únoru svátek sv. Valentýna. Zkrátka, váš mazlíček bude hledat svou druhou polovičku. Možná bude utíkat. Jestliže máte fenku a hárá, držte ji raději doma, jestliže nechcete mít doma štěňátka.

Váhy (24. 9. - 23. 10.)
Váš pes si rád hraje a házení sněhových koulí je nejlepší zimní zábavou. Bohužel, sněhu se asi příliš nedočkáme a proto zkuste tuto zábavu nahradit něčím jiným. Co třeba pořídit házeč míčků nebo jinou aktivní hračku? Váš pes to jistě ocení.

Štír (24. 10. - 22. 11.)
Váš pes štír bude zřejmě potřebovat trochu usměrnit. Někdy by se dalo doslova říci, že vám přerůstá přes hlavu. Nemusíte na to ale být sami. Zkuste vyhledat zkušeného kynologa nebo vhodné cvičiště pro psy. Ať si jaro užijete už se svým poslušným pejskem, který neničí vše kolem sebe.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)
Je na čase vašeho střelce trochu více socializovat. Nebojte se ho nechat si hrát s ostatními psy. Jestliže z toho ale máte obavu, zkuste to pod dozorem zkušeného výcvikáře na cvičišti. Nicméně, až si zvykne se pohybovat mezi ostatními psy (třeba i na volno) a vše bude bez problémů, uleví se vám.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)
Pomalu se začněte připravovat na jarní období. Postupně zvyšujte počty procházek a prodlužujte jejich trvání. Váš pes si opět musí zvyknout na aktivnější pohyb. Zapojte do procházek hry nebo nejrůznější cviky. Ať zabavíte nejenom svaly svého psa, ale i mozek. Váš pes pak bude spokojenější a klidnější.

Vodnář (21. 1. - 19. 2.)
Nic zvláštního vás s vaším psem v únoru nečeká. Tedy v případě, že budete ke svému psovi maximálně spravedliví. Váš pes má velmi dobře vyvinutý smysl pro čest a spravedlnost a proto jakékoli nařčení či neoprávněné potrestání ponese velmi špatně. Dejte si pozor na to, co svému psovi říkáte.

Ryby (20. 2. - 20. 3.)
Váš pes bude mít brzo narozeniny, a proto byste měli pro svého psa připravit něco speciálního. Co třeba udělat mu psí dort nebo upéct psí sušenky? Jakoby to snad tušil, že bude o rok starší, bude z něj tento měsíc miloučký a hodný pejsek, kterého byste nevyměnili za nic na světě. On by vás také neměnil!

 

Zdroj: http://www.hafici.cz/clanky/psi-horoskopy-24/horoskop-pro-psy-a-fenky-na-unor-2016-14234/

Komentáře k článku: