Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Willy

Willy

Brno-venkov Willy je 7 let starý sibiřský husky. Na své jméno slyší. Na krku má černý obojek s reflexním lemem a je čipovaný. Kastrovaný není. Utekl z areálu Papírny Prudká během dopoledních hodin. K lidem je přátelský, je možné, že ho má někdo doma, je schopen nasednout i k někomu do auta.
Ben

Ben

Kroměříž Ben je 10 let starý pes. Na jméno slyší. Váží cca 6-8 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Je klidné povahy, neútočný, velmi hravý s míčem a frisbee. Nebojí se lidí, rád se mazlí.
Justy

Justy

Břeclav Justy je roční kocour. Na jméno slyší. Váží 3-4 kg. Bez obojku a čipu. Není kastrovaný. Má bílou náprsenku.
Šerynka

Šerynka

Praha-město Šerynka je 3 roky stará fenka. Na své jméno slyší. Váží cca 4 kg. Na sobě měla zelený kožený obojek se známkou a tel. číslem a antiparazitní obojek. Má tetování. Je hodná, ale může být vyděšená. Naposledy byla viděna 22.04.kolem 14h Na tramvajové točně v Hlubočepích.
Mína

Mína

Praha-město Mína je 2 roky stará kočka. Na své jméno slyší. Váží cca 3,7 kg. Nemá obojek ale má čip. Je kastrovaná. Trojbarevná s tečkou pod nosem. Reaguje na pamlsky. Ztratila se z bytu ve 2.patře u Obecního dvora (posledním bytem pod střechou), kde bylo otevřené okno.
Ferda

Ferda

Praha-město Ferda je 4 roky starý kocour. Na jméno slyší. Váží cca 7 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Bílo - rezavý kocour, který má pod čenichem typický rezavý "knír" a na čenichu rezavou skvrnu. Nevrátil se dva dny domů.
Naomi

Naomi

Liberec Naomi je 1,5 roku stará fenka - kříženec Cane Corso. Má na sobě šedý antiparazitní obojek a je čipovaná, není kastrovaná a váží asi 35 kg. Je štíhlé postavy, s černo hnědým až zrzavý žíháním, velice přátelské povahy avšak k cizím lidem nedůvěřivá, ale neublíží ani nevrčí na lidi. Jinak je totální závislák, vyhledává společnost zvířat, od malička vyrůstá na statku s koňmi a ovcemi. Nikdy žádné zvíře nenapadla, je s každým kamarádka. Je čipovaná. Na levé pacičce měla zranění polštářku, tudíž ho má mírně zdeformovaný.
Pipi

Pipi

Pelhřimov Pipi je 3 roky stará fenka pražského krysaříka. Nemá obojek, čip ani tetování, není kastrovaná a váží asi 3 kg.Je velice plachá, k člověku jen tak nepřijde. Lekla se rány od popelnice, utekla na louku a pak se nám ztratila z dohledu...
Fany

Fany

Ústí nad Labem Fany je 5 let stará fenka, kříženka dogy a leonbergera, vysoká asi 70 cm. Na sobě má hnědý kožený obojek. Čip ani tetování nemá. Není kastrovaná. Je velmi plachá, nepůjde k cizím lidem, je hodná na lidi i na ostatní zvířata. U nás byla teprve 2 dny, okolí místa ztráty nezná. Ztratila se ze zahrady.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet