Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Kapsička

Plzeň-jih Kapsička je 10 let starý kocour. Na jméno slyší. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Černý kocour s bílou náprsenkou, má amputovanou část ocasu, na pravé zadní pacce měl zlomený prst (stabilizováno). Mohl by kulhat na přední packu.

Dina

Praha-město Dina je 1,5 roku stará fena. Má růžový polostahovak. Má čip. Ztratila se na odpolední procházce za Slivencem. Je bázlivá.

Číro

Praha-město Číro je 1,5 roku starý pes čivavy. Má zelený obojek a je i čipovaný. Není kastrovaný a váží do 3 kg. Je bojácný, asi se nenechá jen tak chytit. Utekl v Praze 4 v parku Jezerka.

Max a Lup

Louny Max je 1 rok starý kříženec huskyho a Lup je 4,5 roku starý bílý švýcarský ovčák. Mají červené obojky a jsou i čipovaní. Nejsou kastrovaní a váží 30-35 kg. Max je hravý a důvěřivý, je vitální, rád skáče do výšky, loví myši a vše cupuje. Udělal díru v plotě a s ním utekl i Lup. Pomozte prosím s pátráním.

Jamal (Džamal)

Jičín Jamal je 5 let starý pes. Má hnědý kožený obojek se jménem, čipovaný není. Není kastrovaný a váží asi 20 kg. Je hodný.

Rybízek

Třebíč Rybízek je 6 měsíců starý pes. Má modrý obojek, je čipovaný. Kastrovaný není a váží cca 2 kg. Pod jazykem má znaménko. Ztratil se ze zahrady u domu

Ginger

Kladno Ginger je 3 roky stará dlouhosrstá kočka. Obojek ani čip nemá, je kastrovaná a váží cca 7 kg. Je to přítulná domácí kočička, trochu bázlivá k cizím lidem. Zvyklá chodit ven, ale držela se okolo domu. V sobotu ve večerních hodinách byla puštěna ven a už se nevrátila.

Viky

Karviná Viky je 1,5 roku starý kocourek. Má šedý antiparazitní obojek, čip nemá. Je kastrovaný a váží cca 3,5 kg. Je dost plachý, nenechal se cizími lidmi ani pohladit. Pravidelně odcházel z domu večer a vracel se vždy ráno k plné misce. Na Barborku (4.12.) odešel a od té doby o něm nevíme.

Aila

Kutná Hora Aila je 3 roky stará fenka. Obojek nemá, má zelený postroj. Je čipovaná a váží cca 10 kg. Je to hodná a přátelská fenka, ztratila se na naháňce u jezera Katlov.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!

Přihlášení: