Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Róza

Róza

Tábor Róza je 8 let stará fenka bernského salašnického psa. Na své jméno slyší. Nemá obojek, ale je čipovaná i tetovaná. Není kastrovaná a váží asi 42 kg. Ztratila se ze zahrady. Je společenská, ale úplně každému nevěří.
Kamil

Kamil

Frýdek-Místek Kamil je 12 let starý pes. Na své jméno slyší. Váží cca 10 kg. Na krku měl neonový žlutý obojek a na hlavě starou jizvu po zranění. Čip ani tetování nemá. Kastrovaný není. Je přátelský. Kamil je střední velikosti, pískovo oranžové barvy, odstáté uši. Ztratil se v pondělí večer 7.8.2017, kdy utekl z domu. Já s přítelem jsme byli na dovolené tak máme pocit že by nás mohl hledat. Byl viděn nedaleko domova, pak v okolí Frýdlantu v obci Malenovice asi 8 km odsud. Byl chudáček čtyřikrát v útulku než jsem si ho vzala. Tak Vám předem moc děkuji za pomoc.
Matýsek

Matýsek

Praha-město Matýsek je 12 let starý kocour. Byl velmi plachý, zvyklý pouze na majitelku. Neměl obojek ani čip, byl kastrovaný a vážil asi 7,5 kg. Ztratil se, když se venku rozbila přepravka a on vypadl ven. Vyděšený vběhl pod zaparkovaná auta a odtud asi do nějaké zahrady do keřů. Na volání se neozýval. Marně jsem ho hledala. Chodila jsem ho hledat po večerech, vylepila jsem letáčky, dala je lidem do schránek. Sleduji odchyt koček v Měcholupech.
Kuba

Kuba

Praha-město Kuba je 2 roky starý černobílý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 7-8 kg, velikostně výrazně vetší než běžné kočky. Kubík je přátelský, důvěřivý a mazlivý kocour, který rád zkoumá své teritorium v okolí svého domu. Nikdy se nestalo, že by se nevrátil déle jak 1 den domu, kde má své zázemí v RD. Prosíme o jakoukoli zprávu o něm. Děkujeme.
GINA

GINA

Brno-venkov Ginka se ztratila 9.8. na sidlišti v Ivančicích ve večerních hodinách. Je tetovaná v levém uchu. Bude jistě vyplašená, ale k lidem s pejskem by měla navázat kontakt. Může být vystrašená. Na sobě měla červený obojek. Váží cca 12 kg.
Puclík a Čert

Puclík a Čert

Pelhřimov Puclík je 8,5 roku starý černo bílý kocourek. Na své jméno slyší. Váží cca 4,8 kg. Je kastrovaný. Nemá čip. Je bez ocásku a je velmi bojácný. Čertík je 1,5 roku starý kříženec britské kočky. Váží cca 3,2 kg. Má šedý obojek. Nemá čip a není kastrovaný. Dne 24.05.2017 se nám nevrátili domů. Byli krátce přistěhovaní do Pacova u Pelhřimova dne 6.5.17. Původně bydleli ve Člunku u Jindřichova Hradce. Za nalezení okamžitá odměna 3 000 Kč za každého. Kontakt 603 813 248 nebo 608 068 698
Mrňous

Mrňous

České Budějovice Mrňous je 15 měsíců stará černá kočka. Na své jméno slyší. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží max 3 kg. Ráno 05.08.2017 se ztratila malá černá kočička z Černého Dubu, obec Homole. Nikdy nebyla dlouho pryč, vždycky dorazila rano i večer na jídlo. Má polokrátkou hladkou srst; není uplně lesklá, ale také není hrubá. S náma je mazlivá, ví co chce a ráda chytá vše co se pohybuje. Asi bude už hladová a možná bude hledat jídlo a bude za Váma chodit.
Semi

Semi

Kladno Semi je 4 měsíce starý kocour. Na své jméno slyší. Je menší velikosti, než dospělý kocour. Nemá obojek ani čip. Je celý mourovatý. Hodně hravý. Je zvyklý jen na pobyt doma, vyskočil v noci z balkonu.
Zrůdička a Jake

Zrůdička a Jake

Uherské Hradiště V neděli se ztratili dva zlatí retrívři. Utekli spolu. Jsou hodní. První pes, béžový, slyší na jméno Zrůdička. Nekastrovaný, bez obojku, čipu. Druhý pes, bílý, slyšící na jméno Jake. Bez obojku, nekastrovaný. Má čip. Oba jsou oholení na krátko (bílý má oholenou levou část boku kvůli prodělanému zánětu kůže. Odměna za nalezení 10000 Kč!

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet