Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Veverka

Praha-západ Veverka je 2 roky stará černá kočka. Má šedý antiparazitní obojek a čip, je kastrovaná a váží asi 3,5 kg. Kočička je celá černá, má dlouhé chlupy, výrazný huňatý ocas. Je velmi společenská, zvyklá chodit sama ven.

Volf

Pardubice Volf je 4 roky starý kocour. Na jméno slyší. Nemá obojek ani čip a je kastrovaný, váží asi 5 kg. Má černé polštářky na všech tlapkách, na levé přední tlapce má více odhalený jeden drápek a napadá na ni. Je velmi hodný a hravý, zvyklý na venkovní procházky a na jiné kočky.

Anate (Nácíček)

Strakonice Nácíček je necelé dva roky starý kocour. Na jméno slyší a váží cca 4 kg. Nemá obojek ani čip a není kastrovaný. 10. 7. odpoledne odešel z domova. Dlouhý ocas nosí většinou překlopený doleva dopředu. Je hubenější, do šeda, dvoubarevný. Dělá společnost vážně nemocnému.

Peggy

Olomouc Peggy je 2 roky stará tříbarevná kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží asi 3 kg. Je přítulná, zvyklá chodit sama ven. Odešla z domu v úterý 16.7. 2019 ráno a zatím se nevrátila.

Jessie

Písek Jessie je 2 roky stará kříženka siamské kočky. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží asi 6 kg. Je hrozně hodná, k cizím ale trochu plachá. Je zvyklá chodit sama ven, utekla při hlídání u známých na chalupě, doma mi to nikdy neudělala.

Simba

Praha-západ Simba je 1,5 roku starý mourovatý kocour s bílými znaky. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 5-6 kg, konec ocásku je zalomený. Je přítulný, nebojí se psů ani lidí. Je zvyklý chodit sám ven.

Myška

Kladno Myška je 4 roky stará kočka. Na své jméno slyší. Má šedý antiparazitní obojek, čipovaná není. Je kastrovaná a váží asi 4 kg. Je štíhlá, má hustou jemnou šedou srst a drobné rezavé znaky (křížená s britkou). Postrádáme ji asi od 10.7.. Je poměrně samostatná, bývala venku často. Má šedý čumák s růžovým flíčkem.

Eda

Plzeň-sever Eda je 4 roky starý pes. Na své jméno slyší. Má modrý obojek, antiparazitní obojek a stopovací vodítko. Je tetovaný i čipovaný. Není kastrovaný a váží asi 35 kg. K lidem je přátelský. Zaběhl se v lese mezi Krkavcem a obcí Ledce.

René

Kolín Dne 5.7. večer uletěl papoušek Žako šedý ve Lstiboři, je to asi 3 km od Českého Brodu. Nemá kroužek. Slyší na jméno René, vydává v oblibě zvuk Huawei bongo. Naposledy byl slyšen a viděn dne 8.7. v Lstiboři kolem 20 hod. Prosím, kontaktujte mě kdykoliv. Děkuji všem za pomoc.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!