Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Valentin

Praha-město Valentin je 3 roky starý modrošedý kocour. Obojek nemá, je čipovaný i kastrovaný a váží cca 3 kg.

Majda

Kladno Majda je 1,5 roku starý černý kocour. Má modrý obojek, čipovaný ani kastrovaný není a váží cca 5 kg. Je plachý a vůči cizím nedůvěřivý

Čertík

Praha-město Čertík je roční kocour. Na jméno slyší. Váží cca 2 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Zmizel v noci z bytu - zřejmě proklouzl na chodbu. Bude zřejmě vystrašený, nikdy nebyl venku.

Barnabáš

Blansko Barnabáš je 4 roky starý kocour. Na jméno slyší a váží cca 3,5 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Barnabáš je černá kočka s bílými ponožkami na tlapkách a bílým límcem. Hodně mňouká. Ztratil se ve čtvrtek při běžném puštění ven. Drží se většinou kolem domu a v okolí.

Yvi

Liberec Yvi je 3 roky stará fenka. Obojek nemá. Je čipovaná i kastrovaná a váží cca 21 kg. Je hodná, ale vůči cizím nedůvěřivá, za jídlo by se možná nechala chytit.

Tygřík

Praha-město Tygřík je 8 let starý mourovatý kocour. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný. K cizím lidem je nedůvěřivý. Ztratil se před veterinární ordinací OK VET na Praze 6, když se rozbila přepravka.

Hubert

Praha-město Hubert je 2 roky starý černý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 3 kg. Je přítulný, rád se nechá nosit, mňouká slabě. K cizím lidem se sice nehrne, ale chytit by se nechal. Ven chodí jen večer, ale zatím se vždycky vrátil.

Fredy

Opava Fredy je 1,5 roku starý rezavobílý kocour. Obojek ani čip nemá, je kastrovaný a váží cca 3 kg. Je hodný, mazlivý, zvyklý na lidi.

Casiopea

Praha-město Casiopea je 1 rok stará mainská mývalí kočka. Obojek nemá, je čipovaná a váží cca 4,5 kg. Je hodná a mazlivá.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!