Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Max

Zlín Max je 10 měsíců starý kocour. Nemá obojek ani čip, ještě není kastrovaný a váží asi 3-4 kg. Má bílou hustou trošku delší srst a mezi ouškama tmavé šmouhy. Na fotkách nejsou dobře vidět. Někdy mu teče z oka, jako koťátko byl nemocný, takže ve stresu může hůř dýchat nebo kašlat. Je bojácný, lidem se spíš vyhýbá a snaží se schovat. Zatím byl jen doma a ven nechodil, ztratil se v neděli 12.5.2019 po poledni, když utekl oknem. Ještě v noci se toulal po zahradě, ale chytit se nenechal a pak už se neukázal. Prosím o jakékoliv info.

Sisi

Frýdek-Místek Sisi je 5 let stará bílomourovatá kočka. Nemá obojek, ale je čipovaná. Je kastrovaná a váží asi 4 kg. Je zvyklá chodit ven, ale držela se vždycky u domu.

Francis

Olomouc Francis je 2 roky stará britská kočka vážící cca 4kg. Není čipovaná a nemá žádný obojek. Je kontaktní a slyší na jméno. Není moc zvyklá chodit ven.

Jose Antonio Alvarez Perez

Brno-město Jose je 9 let stará kočka. Slyší na ,,Lolička,,. Váží cca 10 kg. Nemá obojek ani čip. Kočka je trochu tlustá, klidna, hodná, kastrovaná, šla se projit jako každý večer na ulice popelákova a už se nevratila.

Lucinka

Mladá Boleslav Lucinka je 2 roky stará kočka. Nemá obojek ani čip, váží asi 3 kg. Je šedá s bílými tlapkami a náprsenkou. Utekla z auta na dálniční benzince MOL u Brodců na D10 směr Praha v pondělí 13.5. odpoledne.

Karma

Praha-město Karma je 1 rok stará modrošedá britská kočka. Obojek nemá, čipovaná není. Kastrovaná také ne a váží cca 3 kg. Ztratila se 8.5 v ranních hodinách 8.5., utekla oknem z pátého patra. Nikdy předtím to neudělala, venku se spíš bojí. Je drobounká a mazlivá.

Rony

Frýdek-Místek Rodičům v Třinci na Sosně se zaběhl pes. Slyší na jméno Rony. Váží cca 32 kg. Nemá obojek, čip ani tetování a není ani kastrovaný. Má zlomený levý spodní špičák. Je to mazel, jen budí respekt. Prosím o jakékoli informace na tel. č. +420778488030 nebo na Městskou policií, která je informována. Za sdílení děkujeme.

Disney

Praha-východ Má modré tělíčko, žlutou hlavičku a ozobí lehce do fialova. Slyší na Disney, Disník, Disníček a Čiči.

Čiko

Kolín Čiko je 3 roky starý rezavý kocour. Má hnědý obojek a další šedý antiparazitní, čipovaný není. Je kastrovaný a váží asi 4 kg. Je mazlivý.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!