Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Dan

Praha-západ Dan je 6,5 roku starý bígl. Na jméno slyší a váží cca 16 kg. Má obojek se známkou Prahy 15, antiparazitní obojek a elektrický obojek. Je čipovaný. Je hodný ale plachý. Nevidí na pravé oko a má artrozu kyčle. Utekl když zavětřil zvěř.

Robo

Nový Jičín Reaguje na jméno Robo, Robišku a rád si s lidmi vzájemně píská. Na kroužku na noze má datum narození 11.1.2007 Při podávání jablíčka které miluje nebyli zajištěné dvířka tak uletěl prozkoumat okolí.

Laura

Praha-město Laura je 1 rok stará kočka plemene ocicat. Na své jméno slyší. Nemá obojek, ale je čipovaná. Je kastrovaná a váží asi 2 kg. Má hladkou skořicovou srst s tmavšími skvrnami, delší nohy než ostatní kočky a je hodně štíhlá. Je zvyklá chodit ven, ale v noci vždy spala doma.

Kvído

Kladno Kvído je 1 rok starý černobílý kocour. Má modrý obojek a béžový obojek proti klíšťatům, čipovaný není. Je kastrovaný a váží asi 5 kg. Je plachý, po delším seznámení přítulný. Ztratil se večer 9.9., byl zvyklý chodit večer ven, ale držel se poblíž.

Bublina

Rychnov nad Kněžnou Bublina je 2 roky stará kočka. Nemá obojek, čipovaná není. Je kastrovaná a váží cca 3 kg. Je drobnější, má milou a mazlivou povahu. Byla zvyklá chodit sama ven, ale vždy se vrátila.. Prosíme o pomoc, je pro nás jako člen rodiny. Děkujeme.

Josh

Praha-východ Josh je 12 let starý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 6 kg. Je mourovatý, má bílou náprsenku, bílé ponožky na předních nohách a bílé zadní nohy. Je dost plachý. Ztratil se při procházce, v okolí to moc nezná, ven sám nechodí. Původně bydlel v Dřínově, což je asi 7 km daleko, klidně by se mohl vydat tím směrem.

Kikouš

Praha-město Kikouš je 1,5 roku starý dlouhosrstý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 4 kg. Má široký obličej a huňatý ocas. Je plachý, ale po seznámení dobrosrdečný a přátelský. Utekl z hlídání, když jsem byla na dovolené a bohužel mi to řekli téměř po 3 týdnech. Pokud mi pomůžete Kika najít, budu nadosmrti vděčná. Pokud se ho někdo ujal, prosím kontaktujte mě. Klidně ho do budoucna budete moci navštěvovat, případně hlídat, pokud už k němu máte vztah. Moc prosím o jakoukoliv informaci.

Tygřík

Karviná Tygřík je asi 7 let stará tříbarevná kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží necelá 3 kg. Je spíš plachá, ale hodná. Byla zvyklá chodit sama ven, ale nikdy se netoulala. V době ztráty byla velká bouřka, tak se mohla leknout.

Šňůrka

Nymburk Šňůrka je 1 rok stará mourovatá kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží něco přes 2 kg. Našli jsme ji asi jako 3 dny staré kotě. Je mazlivá, neškrábe, klidně doma vedle psa prospí celý den nebo se celý den mazlí. Je zvyklá chodit, ale vždy se se svou sestrou držely na zahradě.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!