Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Ťapka

Praha-východ Ťapka je 1 rok stará kočka. Obojek ani čip nemá, je kastrovaná a váží cca 2,5 kg. Je drobná, velmi bojácná. Zvyklá být doma i venku. Utekla ze zahrady, když se lekla psa známých.

Bleška

Kladno Bleška je 7 let starý rezavý kocour. Obojek ani čip nemá, je kastrovaný a váží cca 4 kg. Je přítulný, levé očičko má dlouhodobě nemocné, ale vidí na něj. Žije doma, rád chodí i ven, ale nikdy se netoulal.

Charlotte

Plzeň-město Charlotte je 6 let stará dlouhosrstá kočka. Obojek ani čip nemá, je kastrovaná a váží cca 4 kg. Je to menší, hubenější kočka, vypadla z okna 1. patra do Bendovy ulice v podvečer když nebyl nikdo doma, bude vyděšená a zřejmě schovaná.

Micka

Mělník Micka je 1 rok stará mainská mývalí kočka šedobílé barvy. Nemá obojek ani čip, není kastrovaná a váží asi 3 kg. Je zvyklá s námi žít doma a chodit na zahrádku, vždycky se ale na zavolání vracela. Ztratila se na začátku března, to jí bylo 10 měsíců. Obávám se, že nám byla odcizena. Pokud o někom víte, že má takovou mladou kočičku a pořídil si ji nedávno, dejte mi prosím vědět. Může být kdekoliv. Moc děkuji.

Mour

Praha-město Mour je asi 10 let starý mourovatý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 6 kg. Je to venkovní kocour, je moc hodný. Má zástřih v uchu, na fotce je to vidět. Ztratil se u garáží poblíž parku Parukářka.

Lily

Ústí nad Orlicí Lily je 4 roky stará fenka cane corso. Má řetízkový obojek, je čipovaná a váží cca 38 kg. Je hodná, má ráda děti a lidi, ale ostatní psy moc nemusí. Ztratila se v neděli odpoledne ze zahrady, když začala bouřka, které se velmi bojí.

Rozárka

Benešov Rozárka je 2 roky stará kočka. Obojek ani čip nemá je kastrovaná a váží cca 3 kg. Byla ukradena od domu a vysazena na čerpací stanici u McDonald's u dálnice v Mezně ( Mitrovice). Obsluha benzínky je obeznámena a má mé číslo.

Kája

Hodonín Kája je 1 rok starý rezavý kocour. Obojek ani čip nemá, je kastrovaný a váží cca 2 kg. Je zvyklý chodit ven pravidelně, ale nikdy se netoulal.

Papouch

Praha-město Papouch je 4 roky starý sameček alexandra čínského. Je hodný, ale vůči cizím nedůvěřivý, pohladit se nenechá...bojí se pohybu rukou. Je kroužkovaný, má rád buráky a ořechové tyčinky. Uletěl již koncem loňského roku, ale pravidelně si každý den létal pro jídlo na strom za domem, ale nedal se odchytit. Od 7.5. se neobjevil.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!

Přihlášení: