Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Bono

Semily Bono je 2,5 roku starý kocour. Na jméno slyší a váží cca 4,5 kg. Nemá obojek ani čip. Kvůli dovolené jsem odvezla kocoura k rodičům na vesnici. Kocour skočil z balkónu a utekl.

Čert

Kutná Hora Čert je 15 let starý kříženec podobný kokršpanělovi. Je téměř hluchý, váží cca 16 kg. Má zelený obojek s motivem bílých kostiček. Čip ani tetování nemá a není kastrovaný. Od přírody lesklá srst, což dodává až dojem mladého psa. Prošedivělá tlama. V zadní části zad, před ocasem tuková (větší) boulička - lehce hmatatelná. Vzhledem k věku horší zrak, lekavý, nekonfliktní. Ztratil se na procházce.

Easy

Klatovy Easy je 7 let stará fenka. Má kožený obojek s plechovým štítkem na kterém má jméno a telefon na majitele. Je tetovaná v pravém uchu, čip nemá a váží cca 8 kg. Ztratila se cca 400 m od domova při vycházce.

Valinka a Elinka

Nymburk Valinka je 8 let stará fenka a Elinka je 3 roky stará. Valinka je bez obojku, Nelinka má odřený červený.Čipované ani tetované nejsou, váží 11 a 8 kg. Obě fenky jsou velmi přítulné a důvěřivé k cizím osobám. Ztratili se dne 15.8. odpoledne z uzavřeného pozemku.

Dusty

Nymburk Dusty je 10 let starý pes. Na jméno slyší a váží cca 10 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaný. Včera 11.8.2019 nám utekl pejsek jménem Dusty. Je mu 10 let. Moc hodný , ale bude asi vystraseny. Jelikož byla bouřka a on se ji moc bojí. Prosím Kdyby ho někdo viděl dejte mi hned vědět. Moc děkuji

Džino

Plzeň-jih Džino je 7 let starý pes plemene jack russell teriér. Na krku má hnědý obojek, je čipovaný. Kastrovaný není a váží cca 7 kg. Ztratil se 2.8 2019 se na chatě v Bukové u Mezholez, kam jezdíme od malička tudíž to tam zná.

D´Artagnan

Praha-město D´Artagnan je 3 měsíce starý kocourek. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný. Je zvyklý doma. Kotě bylo odcizeno paní Netušilovou, která ho měla v krátkodobé úschově, než se najde majitel. Majitel je znám, ale paní tvrdí, že kotě někomu dala a nepamatuje si komu. Policie u ní byla, kotě nenašla. Paní výpovědi neustále mění, kotě může být kdekoliv.

Kotík

Plzeň-jih Kotík je 7 let starý kocour. Na jméno slyší. Váží cca 6-7 kg. Má obojek proti blechám a je kastrovaný. Nikdy neměl snahu utéct. Hrozně se nám stýská a také dětem a jeho družce.

Miki

Karviná Miki je 11 měsíců starý černý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný. Není vůbec zvyklý chodit sám ven, prodral se větračkou a vypadl z 2 patra.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!