Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Sofie

Ústí nad Orlicí Sofie je 2 roky stará fenka křížence. Má hnědé kšíry a je čipovaná. Není kastrovaná a váží asi 2 kg. Další poznávací znamení jsou špatně narostlé zoubky. Jde o malinkatou fenečku zlaté barvy, vypadá skoro jako štěnátko. Je jen pár dní z útulku a bohužel utekla při návštěvě veterináře v Letohradě V Aleji, běžela směrem ke Dvoru. Je velmi přátelská a hodná, nemusíte se bát ji klidně chytit do náruče, ale na své jméno zřejmě nezareaguje.

Ben

Klatovy Ben je 12 let starý německý ovčák. Má hnědý látkovo-řetízkový obojek, nemá čip ani tetování. Kastrovaný není a váží asi 30-35 kg. Slyší na jméno Ben, Béňo, Benči. Kulhá na levou zadní packu. Je starý, nemá rád psy, ale na lidi je hodný. Bude hladový a vystrašený. Utekl od baráku v Předvojovicích, byl viděn v pátek 7.12. v Milínově -Hlavňovicích a v sobotu 8.12. V Horním Staňkově. Od té doby nemáme žádné zprávy.

Ozzy

Ústí nad Labem Ozzy je 6 let starý pes. Na své jméno slyší. Váží cca 10 kg. Nemá obojek, čip ani tetování a není kastrovaný. Je velmi plachý a bojí se lidí. Utekl 5.12.2018 v Chabařovicích, v ten byl tady ohňostroj a toho on se bojí tak že vůbec nevíme jak daleko mohl utéct.

Dino

Brno-venkov Dino je 2 roky starý kocour. Na jméno slyší a váží cca 3-4 kg. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný - jemu totiž trošku víc bije srdíčko než normálně a na kastraci by nemohl. Je hodně přítulný takže když na něj někdo zavolá Dino a on bude poblíž začne odpovídat nazpět, nemňauká ale ječí. A když mu někdo řekne Dino na nebo pojď papat tak na to slyší nejlíp. Kocour chodil každý večer domů, občas se stalo že přišel za 2 dny, ale když jsme ho volali vždy přišel. Tentokrát je to už 6 den a kocour se neobjevil. Rozvěsili jsme letáky, naházeli je do schránek, vyvěsili ho na místním kanále, voláme po celé vesnici a nikde není. NA UCHU MÁ DÍRKU A DRUHÉ UCHO MĚL ROZTRHANÉ A OD KRVE DEN PŘEDTÍM.

Lopi

Prostějov Lopi je 4 měsíce starý švýcarský ovčák. Nemá obojek, ale je označený. Váží asi 12 kg. Ztratil se 6.12.2018 mezi 19:00 a 21:30 z uzamčeného dvora v Prostějově. Pokud by ho někdo viděl či věděl o takovémto psu, prosíme o jakékoliv informace na tel. 608709834. Za informace k jeho nalezení nabízíme odměnu.

Cody (Koudy)

Přerov Cody je 10 měsíců starý labrador. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný a váží asi 20 kg. Ztratil se 5.12.2018, utekl před petardami.

Simba

Ostrava Simba je 4 měsíce staré rezavé kotě. Nemá obojek ani čip, váží necelý 1 kg. Ztratil se za firmou Unimetra na ulici Přední. Je to spíše domácí mazel, i když ven chodí ve společnosti další kočky. Teď se ale ztratil v prostředí, které nezná.

Šejky

Liberec Šejky je 1 rok stará kříženka australského honáckého psa. Na jméno slyší. Váží cca 15 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Klidná, hodná mladá fenka, která je trochu plašší, ale srdečná. Zaběhla se v lese.

Kryštof

Příbram Kryštof je 17 let starý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 5 kg. Má tři prsty na pravé zadní pacce a chybí mu jeden zub (špičák).

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!