Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Terezka

Česká Lípa Terezka je 6 let stará samička papouška žako. Má kroužek na pravé noze. Je ochočená, mluví. Ulítla ze zahrady směrem na kopec, kde jsou chatkové oblasti a kde byl údajně viděn papoušek před cca měsícem.

Kitty

Šumperk Kitty je asi 3 roky starý mourovatý kocour. Má na sobě šedý antiparazitní obojek, čipovaný není. Je kastrovaný a váží asi 3 kg. Není zvyklý na venkovní prostředí, vypadl z přízemí z okna, okno bylo zasíťováno, bohužel jsme si díry v síti nevšimli, byla tma.

Sagvan

Praha-město Sagvan je 3-4 roky starý kocour. Na jméno slyší. Váží cca 5 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Černy kocour, mala bila naprsenka pod krkem, trochu zavalitejsi postava, je pratelsky. Pravdepodobne vypadnul z okna nebo balkonu z 2.patra.

Micka

Praha-město Micka je 2 roky stará kočka. Na jméno slyší. Váží 4-5 kg. Nemá obojek ani čip a není kastrovaná. Ztratila se 10. 8. 2018 mezi 6. a 7. hod. ráno, utekla z bytu na chodbu domu a zmizela. Není zvyklá na pobyt venku. Kočička je zvědavá, ale opatrná, k cizím lidem je zpočátku nedůvěřivá, ale pokud s ní komunikujete nechá se přilákat.

Monty

Praha-západ Monty je 3 měsíce starý kříženec jack russell teriéra. Má kožený obojek se známkou a kontaktem, čipovaný není. Váží necelá 2 kg. Ztratil se zrovna v průběhu poutě, byl v ohradce u maringotky a okolo 15:00 hodiny odpoledne nám byl odcizen. Kdo ho najde, odměna jistá.

Dora

Louny Dora je 1 rok stará fenka - kříženka border kolie. Má na sobě dvouřadý řetízkový obojek a je i čipovaná. Váží asi 7 kg. Má modré oči a je v barvě blue merle s rezavým pálením. Je hodná, neublíží, ale je velmi plachá. Bude mít spíš tendenci od lidí utéct. Utekla v noci ze zahrady, myslím si, že začíná hárat. Nálezci okamžitě odměna 10000 Kč. Moc nám na ní záleží.

Bady

Náchod Bady je roční pes. Na jméno slyší. Váží cca 18 kg. Nemá obojek ani čip, ale má tetování v uchu. Utekl z domu. Není nebezpečný.

Černá

Praha-město Černá je 2 roky stará kočka. Na jméno neslyší. Nemá obojek ani čip a je kastrovaná. Kocka nám utekla z baráku, buď oknem nebo otevřenými dveřmi.

Dráček

Praha-město Dráček je 10 let starý mourovatý kocour. Má hnědý obojek s hnědozeleným motýlkem, který ale mohl ztratit a je i čipovaný. Je kastrovaný, váží asi 3,5 kg. Má čerstvě zastřihnuté drápky. Nevrátil se domů v neděli 6.8., je zvyklý chodit do zahrady za domem Lumierů 22. Je plachý.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet