Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Smajlí

Brno-město Smajlí je 2,5 roku stará celomourovatá (šedá) kočka. Na své jméno slyší. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží cca 4 kg. Je mazlivá, zvyklá na lidi, na děti, na vnitřní i na venkovní prostředí. Pravidelně se vracívá domů. Nyní se tak nestalo více jak 48 hodin.

Čečík

Trutnov Čečík je 6 let starý bílomourovatý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 6 kg. Je milý, přítulný, netoulá se. Kocourek se ztratil ve středu 12.2. dopoledne mezi 10:00 - 12:00. Naposledy byl viděn pár metrů od domova, u místního hřbitova. Již jednou v roce 2018 se ztratil, byl sražený autem, ale dokázal se po 3 dnech vrátit domů.

Miňo

Sokolov Miňo je 5 let starý kocour. Na jméno slyší. Váží cca 7 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Od léta bydlel na zahrádce. Je to hrozný strašpytel a má vytahané bříško, které se mu houpe ze strany na stranu, když běží.

Harry

Nový Jičín Harry je 8 měsíců starý mainský mývalí kocour. Nemá obojek, ale je čipovaný. Ještě není kastrovaný. Je zvyklý chodit na obchůzky kolem domu, ale venku se zdrží tak 1-2 hodiny.

Brambůrek

Praha-město Brambůrek je 1,5 roku starý kocour. Na jméno slyší a váží cca 4-5 kg. V době ztráty na sobě neměl obojek ale má čip. Je kastrovaný. Ztratil se v okolí zahrady, v Praze 6 - Břevnově (ul. Pod marjánkou a okolí pošty). Nikdy odešel daleko a na tak dlouho. Je zvyklý na lidi a nechá se pohladit.

Whitney Houston

Praha-město Whitney je 5 let stará čivava. Váží cca 2,6 kg. Je čipovaná a má velkou jizvu po kastraci a odebranou mléčnou lištu. Na sobě měla kšíry jako na fotce. Údajně byla odcizena v U Uranie 1, Praha 7, kde byla naložena do černého SUV při předávání do adopce. Má srdeční vadu a luxaci patel na obou zadních nohách. Je plachá z množírny. Kontakt : Arazimová Kateřina Tel: 724 514 397 Nebo Dita Pullmannová 602 259 705

Zrzek

Benešov Zrzek je 8 let starý kocour. Na jméno neslyší. Váží cca 5 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Ztratil se v sobotu 1. února 2020 v obci Prosečnice okr. Benešov, nepřišel večer domů. Je bílorezavý, má šedozelené oči, je mu asi 8 let.

Buřtík

Pardubice Buřtík je 9 let starý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 5 kg. Je bílý, na hlavě u levého ucha má mourovatý flek, ocas má taky mourovatý. Takové poznávací znamení: na levé zadní nožce nezatáhne drápek. K cizím lidem nedůvěřivý a neumí moc mňoukat. Naposledy spatřen 17.11.2019 ve Škudlech, je zvyklý žít převážně venku.

Miu

Praha-západ Miu je 2,5 roku stará kočka. Na jméno slyší. Váží cca 3,5 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Ztratila se v miste Průhonice - Rozkoš. Kočička je diabetik, na píchaném inzulinu. Byla zvykla chodit ven, ale pohybovala se pouze po zahradě a přilehlém poli.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!

Přihlášení: