Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Hron a Piškot

Hron a Piškot

Břeclav Hron je 2 roky starý irský setr a Piškot je 2 roky starý kříženec špice. Nemají obojky, ale Hron má tetování a Piškot má čip. Hron má mahagonovou srst, je kastrovaný a váží asi 28 kg. Piškot je černý v bílým znakem na hrudi a váží asi 8 kg. Utekli ze zahrady v neděli 18.3. v 6 hodin ráno, když vítr zničil bránu, psi by se měli držet spolu.
Sněhurka

Sněhurka

Plzeň-sever Sněhurka je 5 let stará fenka Biewer jorkširského teriera (černo-bílo-zlaté zbarvení). Na své jméno slyší. Má na sobě červený obleček a fialový postroj, je i čipovaná. Není kastrovaná, ocas nemá kupírovaný. Ztratila se při místním turistickém pochodu v Horní Bříze dne 10.3.2018. Dne 17.3. byla spatřena na souřadnicích 49.8658786N, 13.3773756E (blízko obce Vísky) https://mapy.cz/s/2tto2, bohužel se ji nepodařilo chytnout a následně ani najít, kdy pátrání probíhalo až do setmění.
Cira

Cira

Praha-město Cira je 11 let stará fenka českého fouska. Na své jméno slyší. Má na sobě kovový stahovací obojek se známkou a kontaktem a je i čipovaná. Je kastrovaná a váží asi 23 kg. Na svůj věk nevypadá, vypadá mladší. Cizích lidí se spíš bude bát, ale agresivní není, mohla by se nechat nalákat na nějaký pamlsek. Ztratila se 15.3.2018 v 9:00 se nám ztratila v Praze 6 - Řepy u lesoparku.
Bert

Bert

Pelhřimov Bert je 4 roky starý pes. Na své jméno slyší. Váží cca 9 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaný. Ztratil se ve čtvrtek 15.3.2018 v Hrozněticích u Hořic v dopoledních hodinách. Je veselé a živé povahy. Bert je věrným společníkem starší paní, se kterou tráví veškerý čas. Prosím o jakékoliv informace, které povedou k jeho nalezení.
Willy

Willy

Brno-venkov Willy je 7 let starý sibiřský husky. Na své jméno slyší. Na krku má černý obojek s reflexním lemem a je čipovaný. Kastrovaný není. Utekl z areálu Papírny Prudká během dopoledních hodin. K lidem je přátelský, je možné, že ho má někdo doma, je schopen nasednout i k někomu do auta.
Maxík

Maxík

Rakovník Maxík je asi 3 roky starý kocourek. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi jen 2,5 kg. Je malý, chundelatý, šedý s bílými znaky (čumáček, náprsenka, tlapičky a dlouhé fousky). Je to divoch, ale zároveň umí být moc roztomilý. Ráno se byl ještě nabštit, ale když jsme se vrátili odpoledne z práce, tak už na zahradě ani u domu nebyl.
Terry

Terry

Hodonín Terry je 1 rok starý irský setr. Má červený obojek a tmavý obleček, je i čipovaný. Je to hodný a přátelský pes, miluje lidi a hlavně děti. Utekl za zajícem směrem na Vnorovy od Zarazického mostu přes Baťův kanál.
Tobík

Tobík

Brno-město Tobík 1,5 roku starý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 4 kg. Tobík je milý a přítulný kocourek, pokud se cítí dobře a v bezpečí hlasitě přede a ocucává dečku nebo oblečení. Šedý, mourovatý a má světlé bříško. Má mohutnější postavu a vypadá jako malý tygřík. Ztratil se nám 16.2.2018 v Brně Jundrově v okolí Juranky, šel na svou ranní pochůzku a už se nám nevrátil.
Mourek

Mourek

Mladá Boleslav Mourek je 2 roky starý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 5 kg. K lidem důvěřivý. Ztratil se při přepravě, utekl nám na Benzině u dálnice v Mladé Boleslavi, směr Praha.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet