Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Mickey

Praha-západ Mickey je 3 roky starý kocour. Na jméno slyší a váží necelá 4 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Bílý dlouhosrstý kocourek ragdoll s šedým ocasem a našedlé nožičky. Je závislý na svém domovu, znal jen zahradu a teplo domova. Ztracen z pondělí na úterý mezi 2 hodinou ranní a 6 ranní. Byl vždy jen na zahradě, a nikdy se nikam nevydal. Prohledáno okolí na několikrát metr po metru, a tělíčko nikde nenalezeno. Moc prosím, zda ho někdo máte, o vrácení. Odměna jistá a ne malá. Jsme zoufalí.

Čmoudík

Beroun Čmoudík je 2 roky starý kocour. Obojek ani čip nemá, je kastrovaný a váží cca 5 kg. Je přítulný, hubenější a delší. Na své jméno slyší. Odešel ráno 15.10. a už se nevrátil.

Phnom penh

Brno-město Phnom penh je 4 roky stará kočka. Na své jméno slyší a váží cca 6,5 kg. V době ztráty na sobě neměla obojek, ale je čipovaná. Je kastrovaná. Jedná se o přátelskou kočku, chytit se nechá. Je zvyklá chodit pravidelně ven do okolí, každý večer se ale vracela.

Noris

Praha-město Noris je roční kocour. Váží cca 9 kg. Má šedý obojek. Nemá čip. Noris odešel v pátek ráno a od té doby se neukázal. Ačkoliv je kastrovaný, neustále se v určitém rajónu v okolí domu potuloval. Ale vždy několikrát za den se přišel domů ukázat, nažrat. Je přítulný. U nohou pak dělá kotrmelce. Obáváme se, že mohl někomu vlézt do auta a ten ho odvezl. Už jsme několikrát prošli okolí domu. Byli jsme se podívat až na metru Opatova, kde ho prý sousedé také občas viděli.

Hulk

Pardubice Hulk je 1 rok starý. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný, ale má sestouplé jen 1 varle a váží asi 12 kg. Je přátelský, ztratil se 14.10. okolí poledne ze dvora, cca ve 13,30 byl spatřen v Kuněticích.

Adélka

Praha-východ Adélka je asi 17 let stará kočka. Na své jméno slyší. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží asi 4 kg. Je velmi přítulná, zvyklá chodit sama ven, ale v Kostelci bydlí krátce. Věk už je na její chůzi lehce patrný. Odešla v neděli nad ránem, od té doby se nevrátila, ještě nikdy nebyla pryč tak dlouho.

Ben

Zlín Ben je 2 roky starý pes křížence border kolie a německého ovčáka, má černou srst s bílou náprsenkou a zadní levou packou. Obojek ani čip nemá, kastrovaný není a váží cca 15 kg. Slyší na jméno Beny, je velmi přátelský a důvěřivý. Foto je cca 1 rok staré.

Chuck

Praha-město Chuck je 4 roky starý kocour. Obojek nemá, je čipovaný i kastrovaný a váží cca 7 kg. Je přátelský, vychovaný, zvědavý, s oblibou lezl lidem do auta, i cizího, mohl ho někdo omylem odvézt.

Žaneta

Praha-město Žanetka je 6 měsíců stará mourovatá kočička. Obojek ani čip nemá, kastrovaná není a váží cca 2 kg. Byla na hlídání u paní, bohužel se ztratila, paní neví jak. Kdyby ji někdo našel, kontaktujte nás nebo paní která ji hlídala 734 379 038.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!