Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Eda

Ostrava Eda je 5 let starý kocour. Je plachý, na své jméno doma slyší, když chce, přijde na zavolání, volám Edo, Edoušku. Neměl obojek ani čip. Nevím přesně, kolik váží, je spíše huběnější, cca 3 kg. Je kastrovaný. V místě ztráty byl právě týden na hlídání, když vyskočil z okna a ztratil se. Je domácí, ven nechodí, kdysi chodíval, takže pro něj venkovní prostředí bylo velkým lákadlem. Co je u nás cca 3 roky, už se zdržuje jen doma. možná, těžko říct. Jednou utekl na zahradu, tam na nás nereagoval, utíkal i před námi, proto odchyt bude náročný. Každopádně předpokládám, že na zavolání zareaguje, otočí se, podívá, ale nepřijde. Je velmi plachý. Vítáme jakoukoliv informaci, která by nám pomohla k jeho nalezení. Ztratil se v místě, kde to nezná, na ul. Korunní v Ostravě-Mariánských Horách.

Tygr

Kolín Tygr je 1,5 roku starý kocour. Na jméno slyší. Váží cca 3 kg. Má antiparazitní obojek. Čip nemá- Je kastrovaný. Má lehce odřený čumák. Tygr byl zvyklý chodit občas ven, tentokrát se ale nevrátil.

Mia

Mladá Boleslav Mia je 4 roky stará šedobílá dlouhosrstá kočka. Nemá obojek ani čip, není kastrovaná. Je plachá, nikdy nebyla venku. Byla údajně odvezena z domu a vyhozena někde v okolí obce Koprník u Kněžmostu.

Nensy

Praha-západ Nensy je 6 let stará fena chrta. Na jméno slyšet nebude. Má zelený obojek a je i čipovaná. Je kastrovaná a váží cca 25 kg. Je drobnější světle hnědá, utekla z neznámého prostředí. Neumí najít cestu zpět. Naposledy viděna v Jesenici u psího hřistě, ul.Zdiměřická. Prosíme obyvatele, aby zkontrolovali zahrady, jelikož je plachá, může tam byt někde zalezlá. Je milá a neublíží. Děkujeme za každou informaci. Telefon 607755513 a 60233001

Minda

Plzeň-město Minda je 6 měsíců stará tříbarevná kočka s delší srstí. Má světlě zelený antiparazitní obojek a je i čipovaná. Není kastrovaná a váží asi 2 kg. Často si chodila hrát se svým kočičím bráškou na autobusovou zastávku Nádraží Bílá Hora.

Emilka

Rychnov nad Kněžnou Emilka je 5 měsíců stará kočka. Váží cca 1 kg. Nemá obojek ani čip. Ztratila se 4.10.2018. Nálezce odměníme!!!

Šebík

Brno-venkov Šebík je 6 let starý kocour. Na jméno slyší. Váží cca 5 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Ztratil se v odpoledních hodinách dne 10.10.2018 na ulici U Hřiště ve Vranovicích. Je hodný, ale pokud se mu stal nějaký úraz může být vyděšený a dezorientovaný. Pomozte nám ho, prosím, najít ! Odměna za nalezení jistá. Děkujeme za pomoc.

Julien

Nový Jičín Julien je 1 rok starý kocour. Nemá obojek, ale je čipovaný. Je kastrovaný. Utekl pár dní po přestěhování díky naší nepozornosti. Je velmi plachý a nemá rád otevřené prostory, často se schovává. Měli jsme ho od malého kotěte, byl velmi nemocný, ale dostal se z toho. Slovenske tel čislo kde nás možno zastihnut +421 948229467

Matýsek

Kladno Matýsek je 1 rok starý bengálský kocour. Nemá obojek, ale je čipovaný. Je kastrovaný. Nerad se nosí, ale na šunku, či masíčko přijde. V sobotu ráno odešel a už se nevrátil, což se ještě nestalo.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!