Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Eliška

Frýdek-Místek Eliška je 10 měsíců stará fenka. Na jméno slyší. Váží 6 kg. V době ztráty na sobě neměla obojek. Je čipovaná. Kastrovaná není. Ztratila se ze zahrady, naposledy viděna Sedliště u kaple směr Kanovice. Bude plachá.

Arča

Praha-východ Aktivní samec, umí být velmi rychlý. Váha asi 950 g, velikost krunýře asi 16-17 cm. Čip nemá. Nemá seřezané drápky. Nemá rád banány. Nikdy se nestalo, že by se zahrabal do země nebo podhrabal. Přelezl ohrádku venkovního výběhu a utekl podle stop dírou v plotě na louku.

Ardžej

Litoměřice 7 měsíční kocour Mainské mývalí kočky v barvě modré bicolor. Na jméno slyší. Nemá obojek ale má čip. Je kastrovaný. Kocourek se ztratil dne 19.07.2018 kolem 7h ranní. Je velice přítulný a hodný je možné že za někým šel. Utekl nám ze zahrady.

Emička

Praha-východ Emička je 6 let stará kříženka drsnosrstého jezevčíka stříbrné barvy. Na své jméno slyší. Má fosforově žlutý obojek s reflexním páskem a kovovými ozdobami ve tvaru tlapek a je i čipovaná. Není kastrovaná a váží asi 10-12 kg. Naposledy byla viděna 26.6. okolo 14.hodiny u pošty v Mnichovicích.

Marunka

Hradec Králové Marunka je 5 let stará černá kočka s bílými znaky. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží asi 4 kg. Po kolizi s autem utekla ze silnice č. 2997 za obcí Skalice ve směru na Jaroměř (Smiřice), před firmou Ekomont.

Keny

Šumperk Keny je 6 let starý kříženec. Má na sobě 2 obojky - řetízkový a šedý antiparazitní. Nemá čip ani tetování, je kastrovaný a váží asi 8-10 kg. Má dlouhou černou srst s šedým žíháním a hnědé vousy. Ztratil se 14.7. v nočních hodinách z naší zahrady v Paloníně.

Chagall

Praha-město Chagall je 3 roky starý mainský kocour. Má černožlutočervený látkový obojek s kontakty a rolničkou, čipovaný není. Je kastrovaný a váží asi 8kg. Je nedůvěřivý k neznámým lidem, náročné povahy, není rád zavřený v bytě. Ztratil se 11.7.2018 kolem 20.00 hod. Předem děkuji za jakoukoliv zprávu.

Rambo

Praha-město Rambo je 3 roky starý trikolorní čivavák. Na své jméno slyší. Nemá obojek ani čip. Není kastrovaný a váží asi 1,5 kg. Koncem června se zaběhl v Čakovicích, ul. Kostelecká malý a velice přátelský Rambo. Doma na něj čeká jeho sestřička. Černý s bílou náprsenkou a hnědými flíčky po těle.

Mates

Beroun Mates je 5 let starý rezavý kocour s bílou srstí okolo čenichu. Měl na sobě 2 obojky - obyčejný tmavě modrý a oranžový antiparazitní, čipovaný není. Je kastrovaný a váží asi 5 kg. Ztratil se nám v Chyňavě u Berouna, chodil ven teprve měsíc. Ztratil se, když jsme byli na dovolené. Za každou informaci budeme vděčný.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet