Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Eliška

Eliška

Kladno Eliška je cca 7 let stará fenka. Na své jméno slyší. Má hnědo strakatý obojek. Čip nemá a není kastrovaná. Podhrabala plot, když byla majitelka u lékaře. K lidem je hodná, může být jen vystrašená, ostatní zvířata nemá moc ráda.
Kačka

Kačka

Prachatice Kačka je 2 roky stará fena. Na své jméno slyší. Má kožený obojek a obojek proti klíšťatům. Je čipovaná i tetovaná. Vyběhla za barák na louky a už se nevrátila.
Jasmínka a Spaiky

Jasmínka a Spaiky

Havlíčkův Brod Jasmínka je 2 roky stará fena. Váží cca 6-7 kg. Má béžový obojek s tel. číslem a čip. Je kastrovaná. Spajky je 3 roky starý pes. Má obojek. Čip nemá. Váží cca 20 kg. Dne 17.4.2018 utekla Jasmínka se svým spolubydlícím pejskem Spaikym. Oba jsou naprosto bezkonfliktní a neagresivní. Myslivci je viděli pobíhat zhruba 4km od místa útěku.
Ferda

Ferda

Praha-město Ferda je 4 roky starý kocour. Na jméno slyší. Váží cca 7 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Bílo - rezavý kocour, který má pod čenichem typický rezavý "knír" a na čenichu rezavou skvrnu. Nevrátil se dva dny domů.
Naomi

Naomi

Liberec Naomi je 1,5 roku stará fenka - kříženec Cane Corso. Má na sobě šedý antiparazitní obojek a je čipovaná, není kastrovaná a váží asi 35 kg. Je štíhlé postavy, s černo hnědým až zrzavý žíháním, velice přátelské povahy avšak k cizím lidem nedůvěřivá, ale neublíží ani nevrčí na lidi. Jinak je totální závislák, vyhledává společnost zvířat, od malička vyrůstá na statku s koňmi a ovcemi. Nikdy žádné zvíře nenapadla, je s každým kamarádka. Je čipovaná. Na levé pacičce měla zranění polštářku, tudíž ho má mírně zdeformovaný.
Pipi

Pipi

Pelhřimov Pipi je 3 roky stará fenka pražského krysaříka. Nemá obojek, čip ani tetování, není kastrovaná a váží asi 3 kg.Je velice plachá, k člověku jen tak nepřijde. Lekla se rány od popelnice, utekla na louku a pak se nám ztratila z dohledu...
Fany

Fany

Ústí nad Labem Fany je 5 let stará fenka, kříženka dogy a leonbergera, vysoká asi 70 cm. Na sobě má hnědý kožený obojek. Čip ani tetování nemá. Není kastrovaná. Je velmi plachá, nepůjde k cizím lidem, je hodná na lidi i na ostatní zvířata. U nás byla teprve 2 dny, okolí místa ztráty nezná. Ztratila se ze zahrady.
Fredy

Fredy

Praha-východ Fredy je 5 měsíců starý kříženec australského ovčáka. Na své jméno slyší. Má modročerný obojek a reflexními prvky, čipovaný není. Není kastrovaný a váží asi 18 kg. Ztratil se nám 29.3 ze zahrady. Prosím nálezce o vrácení. Moc děkuji.
Jesabelle

Jesabelle

Praha-město Jesabelle je 10 měsíců stará fenka čínského chocholatého psa. Na své jméno slyší, ale je hodně plachá, netušíme, zda se nechá zavolat. Nemá obojek, ale je čipovaná. Váží asi 3 kg, má bílou kůži s fleky. Je velmi plachá, bojí se lidí i psů, hlasitých zvuků.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet