Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Emilka

Rychnov nad Kněžnou Emilka je 5 měsíců stará kočka. Váží cca 1 kg. Nemá obojek ani čip. Ztratila se 4.10.2018. Nálezce odměníme!!!

Šebík

Brno-venkov Šebík je 6 let starý kocour. Na jméno slyší. Váží cca 5 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Ztratil se v odpoledních hodinách dne 10.10.2018 na ulici U Hřiště ve Vranovicích. Je hodný, ale pokud se mu stal nějaký úraz může být vyděšený a dezorientovaný. Pomozte nám ho, prosím, najít ! Odměna za nalezení jistá. Děkujeme za pomoc.

Julien

Nový Jičín Julien je 1 rok starý kocour. Nemá obojek, ale je čipovaný. Je kastrovaný. Utekl pár dní po přestěhování díky naší nepozornosti. Je velmi plachý a nemá rád otevřené prostory, často se schovává. Měli jsme ho od malého kotěte, byl velmi nemocný, ale dostal se z toho. Slovenske tel čislo kde nás možno zastihnut +421 948229467

Matýsek

Kladno Matýsek je 1 rok starý bengálský kocour. Nemá obojek, ale je čipovaný. Je kastrovaný. Nerad se nosí, ale na šunku, či masíčko přijde. V sobotu ráno odešel a už se nevrátil, což se ještě nestalo.

Riči

Olomouc Riči je 6 let starý pes. Na jméno slyší. Váží cca 8 kg. V době ztráty měl na sobě béžový obojek s kamínky, čipovaný. Kastrovaný není. Riči se ztratil 10.10. v dopoledních hodinách, poslední dobou utíkal od hotelu, kde pracuji často, ale vždy se vrátil. V naší přítomnosti je k lidem spíš agresivní, myslíme si, že se chytit nenechá.

Lesinka

Mělník Lesinka je 17 let stará fenka čivavy. Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaná a váží asi 4 kg, možná míň. Lesinka je hluchá, má astma a epilepsii.

Dixie

Kolín Dixie je 14 měsíců stará fenka chodského psa. Nemá obojek, ale je čipovaná. Není kastrovaná a váží asi 23 kg. Je milá, hodná, není plachá. Utekla ze zahrady dírou v plotu.

Jimmy

Plzeň-město Jimmy je 3, 5 roku starý kocour Ragdolla. Je šedo-bílý, na nose a oku má tmavě šedivý flíček, je hodně chlupatý a váží 6,5 kg. Nemá obojek. Je čipovaný, ale bohužel nevíme přesné číslo čipu. Je domácí kočka, takže na pobyt venku není zvyklý a musí se bát, takže na zavolání nejspíše nepříjde. Je vykastrovaný. Ztratil se 3.10.okolo 19:00 na Pod Záhorsku, utíkal směrem na benzínu Shell ,ale nevíme přesně jakým směrem se dále vydal.

Garfield

Zlín Garfield je 9 let starý britský kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 6 kg. Je zvyklý hlavně doma, ven sice chodil, ale jen na zahradu a dlouho se tam nezdržoval. Asi měsíc máme doma štěně, které na něj pořád doráží. Ztratil se 23.9. když jsme byli na dovolené a hlídal ho strýc. Kocour chtěl jít ven, tak ho pustil. Ten si sedl na zahradě na vyvýšené místo z betonu, bylo tak kolem 15.00 hod. Venku byl i pes, který na něho dorážel, ale nic zvláštního. V 17.00 si strýc vzpomněl, že je kocour venku, ale už ho nenašel.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!