Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Mourek

Mourek

Praha-východ Ztratil se od domu v neděli přes den. Je zvyklý být přes noc venku, ale nikdy nechodí dal než na zavolání. Nikdy nechodil na delší dobu. Je kastrovaný, má velmi hustou srst a teď přes zimu dost vykrmeny. Váha 3,5 - 4 kg. Nemá obojek ani čip.
Bruno

Bruno

Sokolov Bruno je 5 let starý divočák. Na své jméno slyší. Má oranžový obojek s tel. číslem a je tetovaný. Váží asi 13 kg a není kastrovaný. Pejsek se ztratil při naháňce v lese, je moc hodný a je to naše zlatíčko. Prosím pomozte nám ho najít.
Šípek

Šípek

Brno-město Šípek je 2 roky starý kocour. Na své jméno slyší. Váží cca 3 kg. Nemá obojek ani čip. Kocour je kastrovaný, hlasitě mňouká a u čenichu má flíček. Chodí ven, ale na večer nebo ráno následujícího dne se vrací domů. Teď se nevrátil.
Tele

Tele

Praha-východ Uteklo nám právě zakoupené hnědo-bílé tele, v neděli 14.1.18, dopoledne. Poslední informace je, že bylo viděno v obci Poddubí - cca 5 km od našeho bydliště. č. ušní známky je 066 na konci. Plemeno masný simmentál. Bílá hlava a hnědé tělo. Cca 200 kg, naprosto divoké od předchozího majitele. Foto je ilustrační (ale velmi podobné). Policie již informována a některé obce a mylivecké spolky v okolí také.
Míša

Míša

Brno-město Míša je 10 let starý černý kocour. Nemá obojek ani čip, Je kastrovaný a váží asi 7 kg. Je zvyklý žít pouze v bytě, ven nikdy nechodil. Je bázlivý, vyběhl z bytu, lekl se stěhováků na chodbě a vyběhl ven.
Maruška

Maruška

Praha-město Maruška je 5 let stará kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží asi 3,5 kg. Je šedivá mourovatá s bílými zadními tlapkami. Je velice přátelská a mazlivá. Je celkem plachá ke zvukům a autům. Chodí ven, ale na večer nebo nejpozději ráno druhý den se vrací domů. Teď se ale nevrátila.
Piškot

Piškot

Plzeň-město Piškot je 3 roky starý kocour. Je celý zrzavý, nemá žádné bílé znaky. Nemá obojek, ani čip, je kastrovaný, váží přibližně 5kg. Je velmi přítulný a tichý, nikdy nemňouká. Ztratil se 11.1 v podvečer ve vnitrobloku.
Eliška

Eliška

Praha-město Eliška je 8 let stará fenka dlouhosrstého jezevčíka. Na své jméno slyší. Má červený obojek s přívěskem zlaté barvy s telefonním číslem a jménem Eliška, červený elektrický obojek a je i čipovaná. Je kastrovaná a váží asi 8 kg. Má rezavou barvu a srst na konci uší má zbarvenou do černa. Je nekonfliktní, přátelská.
Drak

Drak

Přerov Drak je 2 roky starý border teriér. Slyší na jméno Drak - Dráček, nebo na pišťalku. Nemá obojek, ale je čipovaný. Není kastrovaný a váží asi 7 kg. Je čerstvě vytrimovaný. Je hodný, přátelský. Zaběhl se v Bochořském lese, v okolí jsou vesnice Troubky, Plučisko, Zářičí, Bochoř, Přerov, Tovačov, Chropyně, Kyselovice, Vlkoš. Je cvičný k mysliveckým úkonům. Prosím o pomoc.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet