Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Body

Klatovy Body je 7-8 let starý pes. Na jméno slyší. Váží cca 11 kg. Nemá obojek ale je čipovaný. Kříženec Jack Russella a jezevčíka, který nám utekl zraněný (pokousaný). Má rezavou barvu a díky úrazu kulhá. Je hodný, ale nejspíš bude vystrašený.

Tintin

Praha-město Tintin je 10 let starý jack russell. Nemá obojek ani čip, musel mu být odstraněn ze zdravotních důvodů. Není kastrovaný a váží asi 8 kg. Je plachý.

Ronnie

Praha-město Ronnie je 1 rok stará trikolorní fenka. Nemá obojek, ale je čipovaná. Není kastrovaná a váží asi 8 kg. Má bílé tělo, hnědou hlavu, černý puntík na zadku. Je bázlivá.

Micka

Karviná Micka je 9 měsíců stará rezavá kočka. Na své jméno slyší. Má červený obojek, čipovaná není. Není kastrovaná a váží asi 2 kg. Je hravá. Ztratila se ráno 10.1. u řadovek v Karviné, ul. Nad Dubinou.

Micky

Děčín Micky je 3 roky starý pes. Na jméno slyší. Váží cca 25 kg. Na sobě měl černý látkový obojek s kostičkami. Čip ani tetování nemá a není kastrovaný. Ztratil se v okoli Jiřetin pod Jedlovou, Horni Podluži a Dolni Podluži. Je velmi hodny a přitulny ke vsem lidem. Tady v okoli ho dost lidi zna a vi odkud je. Ale už delsi dobu se nikde neukazal.

Kessi

Mladá Boleslav Kessi je 3 roky stará fena. Váží cca 22 kg. Na sobě neměla žádný obojek. Je čipovaná. Utekla od dcery z rodinného domku. Asi se nenechá jen tak chytit. Je hodná ale plachá. Je možné, že se chtěla vrátit domu do Mladé Boleslavi.

Ricky

Ostrava Ricky je 2 roky starý mourovatý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 4 kg. Je mazlivý, zvyklý chodit ven, ale tentokrát se nevrátil.

Neo

Praha-východ STOPA!!!! Neo byl viděn 9.1. v Maloticích u Kouřimi!!! Neo je 2 roky starý kříženec. Má na sobě šedý postroj, čipovaný není. Není kastrovaný a váží max 20 kg. Slyší na jméno Nío. Je velmi společenský. Ztratil se na poli mezi Šestajovicemi a Klánovicemi v neděli okolo 19. hodiny. Za případné informace budeme vděční.

Vašík

Plzeň-sever Vašík je 2 roky starý buldoček. Má červený obojek a je i čipovaný, není kastrovaný a váží necelých 9 kg. Ztratil se na dvoře u známých, je možné, že ho i někdo ukradl. Je nemocný, potřebuje svoje léky!!!

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!